22 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Nintendo Switch Online Game Boy, SNES & NES Service rozszerza się o cztery kolejne tytuły

Nintendo Switch Online Game Boy, SNES & NES Service rozszerza się o cztery kolejne tytuły

Nintendo zapowiedziało nową partię gier dla Switch Online. Najnowsze dodatki są częścią poziomu standardowego – dodanie dwóch tytułów Game Boy, tytułu SNES i oryginalnej gry NES.

Obejmuje to wersję gry Kirby’s Dream Land 2 na Game Boy z 1995 r., wersję BurgerTime Deluxe firmy Data East na Game Boy z 1991 r. Oraz wersję BurgerTime Deluxe Data East firmy Data East z 1993 r. boczna kieszeń oraz klasyczna arkadowa strzelanka Namco Xevious.

Oto pełne podsumowanie, dzięki uprzejmości Nintendo PR:

Game Boy

Kraina snów Kirby’ego 2 Zniknęły mosty łączące Siedem Tęczowych Wysp! Pomóż Kirby’emu rozwiązać zagadkę, walcząc z królem Dede i jego sługami. Po drodze spotkaj Ricka, Kine’a i Coo – każdy z ważnymi umiejętnościami, które pomogą Kirby’emu uratować sytuację!

Burger Time Deluxe – To nieustająca walka na jedzenie w tej klasycznej grze! Pomóż szefowi kuchni Peterowi Pepperowi i stwórz najlepszego burgera, przemierzając pełną akcji kuchnię, aby zebrać materiały – ale uważaj, ponieważ zbuntowane składniki nie cofną się przed niczym, aby położyć kres Twoim dniom gotowania.

Super NES

boczna kieszeń – Możesz świetnie grać za kulisami w Nine Ball Game i Pocket Game, ale czy masz to, czego potrzeba, aby stać się genialnym z najlepszymi w Trick Game? Skorzystaj z różnych ujęć zarówno w trybie jednoosobowym, jak i wieloosobowym i przygotuj się na szaleństwo w tej grze bilardowej pierwotnie wydanej na Super NES w 1993 roku!

boczna kieszeń
Zdjęcie: Nintendo/Data East

różnorodny

NIESPODZIANKA – Jesteś ostatnią nadzieją ludzkości przeciwko złej grupie XEVIOUS! Pilotuj myśliwiec Solvalou i różnorodną broń w swojej misji niszczenia samolotów i baz XEVIOUS zza linii wroga. NIESPODZIANKA Wyróżniał się na tle swoich rówieśników w połowie lat 80. dzięki unikalnym typom wrogów, ukrytym funkcjom rozgrywki i różnorodności środowisk przewijanych w pionie. Zadaj sobie pytanie, czy jesteś wystarczająco kłamliwy, aby wygrać NIESPODZIANKA?

NIESPODZIANKA
Zdjęcie: Nintendo/Namco

Możesz dowiedzieć się więcej o usługach Switch Online w naszych przewodnikach Nintendo Life:

READ  Aktualizacja nowej generacji Grand Theft Auto 5 jest najlepszą wersją do tej pory