19 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Square Enix rozpoczyna masową wyprzedaż e-commerce Switch, w tym wiele tytułów z 2022 r. (Ameryka Północna)

Square Enix rozpoczyna masową wyprzedaż e-commerce Switch, w tym wiele tytułów z 2022 r. (Ameryka Północna)

Obraz: Square Enix

Square Enix uruchomiło dziś bardzo dużego wydawcę Zmień eShop w Ameryce Północnej. Na szerokiej gamie gier RPG i tytułów wydanych na konsole japońskiego dewelopera można zaoszczędzić do 90%. Od teraz do 30 marca (Dzięki Wario 64!).

Ale to nie tylko klasyczni przeciwnicy z Final Fantasy VII czy Dragon Quest. Nowsze tytuły, takie jak zeszłoroczny Chrono Cross: The Radical Dreamers Edition (który jest już gotowy dzięki najnowszej aktualizacji), The DioField Chronicle i Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion są przecenione do końca miesiąca.

Niektóre inne tytuły firmy, takie jak PowerWash Simulator i Life is Strange, są również częścią sprzedaży, więc nie brakuje opcji dla was wszystkich.

Więc jeśli szukasz czegoś od Square Enix, cóż, może zgarniesz kartę eShop z naszego sklepu, aby uzyskać dodatkowe 5% zniżki? Po prostu wpisz NLIFE5 przy kasie, aby zaoszczędzić kilka dodatkowych centów.

Należy pamiętać, że niektóre zewnętrzne linki na tej stronie są linkami partnerskimi, co oznacza, że ​​jeśli je klikniesz i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielki procent od sprzedaży. Przeczytaj Ujawnienie FTC, aby uzyskać więcej informacji.

Oto najważniejsze wydarzenia z niesamowitej wyprzedaży Square na Switchu, a następnie:

Czy zauważyłeś coś, co sobie wyobraziłeś? Sprawdź oba Promocje Square Enixlub po prostu przejrzyj sklep internetowy, na stronie Oficjalna strona internetowa. Masz czas do 30 marca, aby coś zdobyć.

Kolejna poprawka do Switcha od Spotted Square Enix w sprzedaży? Daj nam znać w komentarzach.

READ  Nawiedzony czekoladnik będzie miał jakiś związek ze Stardew Valley