3 lipca, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Bill Murray wypowiada się po skardze grupy „Being Deadly” — The Hollywood Reporter

Bill Murray wypowiada się po skardze grupy „Being Deadly” — The Hollywood Reporter

Bill Murray zajmować się bycie zabójczym Zestaw reklamacyjny, który doprowadził do zawieszenia produkcji w dniu Aziz AnsariFilm reżyserski.

Rozmawiając z CNBC w sobotęAktor powiedział, że z kobietą, z którą pracował, wystąpiła „różnica zdań”, co doprowadziło do skargi i wstrzymania produkcji. „Zrobiłem coś, co uważałem za zabawne i nie zostało to odebrane w ten sposób” – powiedział magazynom.

Nie podał dalszych szczegółów na temat tego, co dokładnie wydarzyło się na planie, ale CNBC poinformowało, że Murray, który opowiedział o incydencie podczas wywiadu przed kamerą dla Business Network na dorocznym spotkaniu udziałowców Berkshire Hathaway, był „optymistyczny”, że produkcja zostanie wznowiona i Rozstrzygnięcie incydentu między nim a kobietą.

„Do tej pory rozmawiamy, próbując zawrzeć ze sobą pokój”, powiedział komik, który podobno jest udziałowcem Berkshire Hathaway. „Oboje jesteśmy profesjonalistami. Kochamy swoją pracę. Myślę, że się kochamy, a jeśli naprawdę nie możemy się dogadać i ufać sobie nawzajem, nie ma sensu ruszać do wspólnej pracy ani robić filmu. dobre wykształcenie dla mnie.”

Murray powiedział, że spędza trochę czasu, odkąd produkcja przestała myśleć o tym, co się stało.

„Świat jest inny niż wtedy, gdy byłem małym dzieckiem. Wiesz, to, co zawsze uważałem za zabawne, kiedy byłem małym dzieckiem, niekoniecznie jest teraz tą samą zabawną rzeczą” – powiedział. „Rzeczy się zmieniają, a czasy się zmieniają, więc ważne jest, aby się dowiedzieć. I myślę, że najważniejsze jest to, że to jest najlepsze dla drugiej osoby. Myślałem o tym, a jeśli nie jest to lepsze dla drugiej osoby, to nie jest nieważne, co się ze mną stanie.”

Murray stwierdził, że „co by mnie uszczęśliwiło” byłoby, gdyby on i kobieta byli w stanie „wrócić do pracy i … zaufać sobie nawzajem i pracować nad pracą, którą spędziliśmy tak długo na rozwijaniu umiejętności”.

READ  Spider-Man: No Way Home powraca do kin z nowymi scenami Spidey

Jeśli chodzi o jego zachowanie i uczenie się na błędach, Murray powiedział: „Myślę, że jest smutnym psem, który nie może się już uczyć”.

„To naprawdę smutny szczeniak, który nie może się już uczyć” – kontynuował. „Nie chcę być tym smutnym psem i nie mam takiego zamiaru”.

Hollywoodzki reporter Potwierdzone 21 kwietnia, że Photo Searchlight zawieszona produkcja Debiut reżysera Ansari po tym, jak w zeszłym tygodniu złożono skargę dotyczącą niewłaściwego zachowania dotyczącą Murraya. źródło blisko bycie zabójczym produkcja powiedziała THR Ten reżyser i jego partner produkcyjny Youree Henley pracowali ze studiem wspieranym przez Disneya, aby wymyślić, co dalej.

Searchlight prowadzi obecnie dochodzenie, ale otrzymuje informacje THR W oświadczeniu powiedzieli, że nie „komentują dochodzeń”.

Film oparty na powieści Atul Gawande Śmierć: medycyna i co ostatecznie się liczy, W rolach głównych Ansari – który napisał scenariusz – Seth Rogen i Keke Palmer.

Obejrzyj wywiad CNBC z Murrayem poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=__0WWtE15