29 marca, 2024

Barcelona vs UNAM Pumas, Puchar Joana Gampera: Końcowy wynik 6-0, Barcelona kończy przedsezon imponującą wygraną

Barcelona zakończyła przedsezon w dobrym stylu, wygrywając 6-0 z Pumas UNAM w Pucharze Joana Gampera na Spotify Camp Nou. Katalończycy zagrali magiczną piłkę w pierwszej połowie i utrzymali dobrą zabawę przez 90 minut, a gospodarze mieli niesamowity show na koniec sezonu.

pierwsza połowa

Pierwsze 20 minut meczu było bardzo ekscytującą podróżą: Barcelona grała magiczną ofensywną piłkę, strzelając niesamowite cztery gole w okresie gry, który możemy zobaczyć bardzo niewiele razy w tym sezonie. To było naprawdę niesamowite, z grą zespołową i ruchem na najwyższym poziomie, bez względu na to, jak słaba była obrona Pumy.

Imprezę rozpoczął Robert Lewandowski, strzelając swojego pierwszego gola dla klubu w oszałamiający sposób po wspaniałym podaniu Pedriego i niesamowitym finiszu z nieoczekiwanego kąta; Potem Lewa oddał przysługę już po minucie i pomógł Pedri, który zbliżył się do bramkarza, zanim strzelił w pustej bramce.

Pięć minut później do zespołu dołączyli Ravenha i Ousmane Dembele. Brazylijczyk wykonał decydujące podanie, a Francuz potężnym niskim strzałem trafił w siatkę. Barcelona kontynuowała ataki i stworzyła kilka pięknych ataków, a Rafinha i Lewandowski trafili w słupek przed czwartą bramką, która przyniosła wspaniały bekhend Liwy i kolejny świetny finisz Pedri.

Barcelona zabrakło czasu w ostatnich 20 minutach okresu, aw pierwszej połowie zwycięstwo było w kieszeni dzięki imponującemu występowi.

druga połowa

Pomimo siedmiu zmian pod koniec pierwszej połowy, Barcelona nadal atakowała i grała luźną i przyjemną piłkę nożną w drugim okresie, osiągając 5-0 po zaledwie czterech minutach, kiedy piękny zestaw podań zakończył się z pomocą Franka Caseya i przepustka Pierre’a. – Emrick Aubameyang.

Chociaż tempo nieco zwolniło Blaugrana Nadal dominował w posiadaniu piłki i stwarzał okazje, a szósty gol padł, gdy Frenkie de Jong ukradł piłkę graczowi Pumy w pomocy i trafił do siatki z doskonałym finiszem.

Ostatni gwizdek nadszedł kilka minut później, Barcelona pokonała Gampera najlepszym występem w sezonie i przed nowym sezonem wyglądają bardzo dobrze. Transfery wyglądają, jakby pasowały, a ta drużyna jest w tej chwili dość silna.

READ  Chiefs i Chris Jones zgadzają się na nowy kontrakt

Barcelona pierwsza połowa: ter Stegen; Roberto, Araujo, Eric, Baldi; Jaffe, Busquets, Badri; Dembele, Lewandowski, Ravenha

Druga połowa Barcelony: Ter Stegen (Peńa 60′); Roberto (Dest 60′), Araujo (Koundé 60′), Pique, Alba; Casey, Nico, De Jong; Aubameyang, Lewandowski (Memphis 60) Fati

Cele: Lewandowski (3′), Pedri (5′, 19′), Dembele (10′), Aubameyang (49′), De Jong (84′)

Pumy: Julio (Alcalá 89′); Benvendo (Galindo 46′), Ortiz, Freire (Montejano 89′), Aldret (Rodriguez 60′); Lopez (Gutiérrez 46′), Meritão (Caicedo 89′), Alves (García 60′); Salvio (Vilardi 68′), Dineno (Diogo 60′), Del Prete (Huerta 68′)