6 października, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Zawieszenie piłki za piłką Indie kontra Indie Zachodnie, Indie Zachodnie kontra Indie Seria T20I, 5. T20I

Zawieszenie piłki za piłką Indie kontra Indie Zachodnie, Indie Zachodnie kontra Indie Seria T20I, 5. T20I

10:30 RANO ciekawe. Jason Holder przejmuje nową piłkę. Ku mojemu rozczarowaniu Samson nie otworzył. Jestem Ishan Kishan i Shreyas Iyer. Jechali gracze i sędziowie z Indii Zachodnich. Nigdy nie mogę wystarczająco powtórzyć: czarne życie ma znaczenie

10.20 Dzięki jego łóżku. Witajcie ludzie. Jak się masz’? Dziesięć minut do startu. Podekscytowany, widząc, jak Sanju Samson odblokowuje role.

Nandagopal: „To krzepiące widzieć, jak Ishan i Kuldeep dostają grę. Żaden z nich nie może być na pokładzie do Australii, ale są prawdziwym talentem, który powinien być częścią długoterminowych planów”

Aghai: „Wspaniały wybór drużyn przez Indie, dający szansę wszystkim, którzy nie grali”. – Mając koszmary z dni krykieta mojej domowej drużyny podczas dni szkolnych. Szansę dostałeś dopiero po wyeliminowaniu naszej strony. Dość żartów, oto Sid Monga z pierwszymi dziesięcioma sumami.

Kumar: „To naprawdę niefortunne, że Rohit nie wykazał zamiaru włączenia Harshalla do zespołu”. – Harshall podróżował do Indii Zachodnich i USA, ale zmagał się z kontuzją. Znaki zapytania dotyczące jego dostępności również w Pucharze Azji. Pełny raport jest tutaj.

Shrivathsa: „Mam nadzieję, że Kuldeep wykorzysta szansę i dobrze sobie poradzi. To może być jedna z jego ostatnich szans”

Pratesh: „Indie mają wszystkie rodzaje spinów, które gra oferuje w dzisiejszej grze”

Ci z Was w Stanach Zjednoczonych mogą obejrzeć dzisiejszy mecz Na żywo w ESPN +.

Miłośnicy krykieta fantasy, Sprawdź nasze polecane jedenaścieale zastanów się, kto nie gra w dzisiejszym meczu, zanim zadzwonisz do swoich drużyn.

Jedenaste Indie: Kishan, Samson, Shreyas, Hardik, Hoda, DK, Aksar, Afsh, Kuldeep, Bishnoi, Arshdeep.

Jedenaste Indie Zachodnie: Buran (c), Powell, Brooks, Paul, Thomas (Tydzień), Drax, McCoy, Walsh, Hetmer, Holder, Smith (ostrzeżenie: nie w kolejności, ale zgodnie z kartą zespołu)

READ  Lekkoatletyka Wymiana Matta Olsona na odważnych

Virat: „Ten mecz może być ostatnią szansą dla Shreyasa Iyera, aby udowodnić swoją siłę, zwłaszcza przeciwko krótkiej piłce.”

10 rano Rzuć czas, Hardik i Boran w środku. Indie wygrywają na loterii, pierwsze nietoperze.

Hardick: Bicie staje się wolniejsze w drugiej połowie. Nie czujemy, że gramy w Miami, ale w niektórych indyjskich miastach. Wspaniale jest przyjechać za granicę i mieć to wsparcie. (Gol w finale) Rozmawialiśmy z chłopakami że bez względu na to, co się stanie, ustaliliśmy pewne standardy dla zespołu. Indyjska intensywność i zachowanie krykieta pozostają takie same. Cztery zmiany: wszyscy w spoczynku, Rohit, Rishabh, Bhuveneshwar i Suryakumar.

Buran: „Chciałem, żeby uderzył pierwszy, ale w porządku. Musisz ich związać i spróbować go gonić. Cztery zmiany: Myers, King, Joseph, Hussein nie zagrają. Brooks, Walsh, Smith i Paul są tam. Dla nas , musimy być lepsi jako zespół, redukować błędy i poprawiać się”. (Walsh Jr, dlaczego do tej pory go pominięto?) Czuliśmy, że St Kitts to mała miejscowość. Fajnie jest mieć jego i Akeala w zespole, więc w razie potrzeby możemy użyć obu opcji wirowania”.

Rahul Oak: „Wygląda na to, że Hardek nie ma wytrysku”. — Od razu.

Gitto: „Archideep powinien lecieć do Australii!!!” — masz rację. Na początku czułem, że krawiec na lewą rękę jest świetny, jeśli chodzi o wszechstronność, ale zmniejsza nawet umiejętności! Presja wywierana jest również na Deepaka Shahara, Avisha Khana i prawdopodobnie także na Bhoveneshwara Kumara. Licz Bumrah i Harshal Patel są pewni w podróży poniżej. Zostanie w nim również rzucone imię Shami.

Naveen: „McCoy jest wyraźnie moim wyróżniającym się graczem z obozu WI w tej serii. Z obozu indiańskiego powiedziałbym, że SKY, Arshdeep i Pant w tej kolejności”.

Nilesh Garg: „Sreshth Naprawdę nie sądzę, że indyjska administracja rozważa Shami w planie rzeczy dla t20WC”.

READ  Hudson i Arenado kończą frustrację w wygranym 5:2 meczu Cardinals z San Diego | Kardynałowie św. Ludwika

9.55 rano Tylko pięć minut do wytrysku. To naprawdę interesujące, że większość moich komentarzy dotyczy komentarzy na temat finału kobiet, który pojawi się dzisiaj. Czy złoto w CWG może zmienić oblicze kobiecego krykieta w Indiach? Harmanpreet Kaur wierzy w to całym sercem. Powrót do męskiej pracy, Oto pytanie do was fanów Opowiedz mi o jednym graczu z Indii i Indii Zachodnich, który zrobił na Tobie największe wrażenie w tych meczach z białą bilą?

9.50 Mahesh: Jakieś słowo ze świata pogody? – Nie mam z nimi bezpośredniej linii, ale mam przy ziemi przyjacielską osobę, która mówi mi, że jest słonecznie. Deszcz spodziewany jest dzisiaj, ale nie w czasie gry – tylko późnym popołudniem. Miejmy nadzieję, że prognoza się sprawdzi.

Hrishi: „Mam nadzieję, że dzisiaj uzyskamy jakieś wyniki. Uwielbiam oglądać tych gości” – jeśli nie grasz tutaj w krykieta, zawsze jest finał CWG za nieco ponad dwie godziny, w którym Indie grają o złoto z Australią. Oto biuletyn budowlany na ten konkurs w Birmingham.

Mniej niż 30 minut do rzutu, więc dajmy się ponieść emocjom krykieta ESPNcricinfo. Wczorajszy konkurs Okazało się, że jest to jednostronna sprawa, w której każdy z pięciu najlepszych Indii otrzymał dobre trafienie w środku, a następnie obaj gracze w kręgle, którzy przesłuchiwali kręgle w całym kraju. Jeśli chodzi o Indie Zachodnie, wydawało się, że wracają do tego rodzaju bicia, którego ich kapitan, Nicholas Buran, nie chciał. Była to także odmiana losu dla dwóch meloników, którzy byli pod lupą podczas serii: Obed McCoy – który zarobił sześć przeciwko w swoim drugim T20I – w sobotę wygrał 66 w czterech przejściach, podczas gdy Avish Khan zrobił na nim wrażenie. 2 na 17 ustanowił zwycięski rajd Indii. Oto nasza analiza wysiłków Avesha (I nie zapomnij usłyszeć, co powiedział w dołączonym filmie o tym, jak pomógł mu trener kondycji psychicznej Paddy Upton).

READ  Lista NFL znika w 2022 r.: Headlinerzy Jaquiski Tartt wypuścili graczy, którzy powinni być priorytetami na otwartym rynku

Shashikant: „Zanim mecz się rozpocznie, jedno pytanie? Czy SKY zacementowało pierwsze miejsce. Czy jest to tymczasowe do Raportu z Kuala Lumpur” – trzeba pomyśleć, że to tymczasowe.

Aten: „Czekam na lot do Stambułu z Norymbergi. Lot jest spóźniony o 3 godziny. Srebrna podszewka? Widzę początek meczu:-„

9:30 RANO Seria może być przypieczętowana, ale przy dużym obrazie (czyli Pucharze Świata T20) za dwa miesiące, nawet martwa guma okazuje się strzałem w dziesiątkę. Po raz kolejny jesteśmy na Florydzie, niekoniecznie słonecznie w finale Tour of the Americas w Indiach. Shrishth Shah jest tutaj i niedługo będzie z nami pan Munja.