1 grudnia, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Barbie Ferrera wyjaśnia swoje wyjście z transu, zaprzecza różnym bójkom

Barbie Ferrera wyjaśnia swoje wyjście z transu, zaprzecza różnym bójkom

Otwarta aktorka „Euforia” Barbie Ferreira Podcast Chair Expert O odejściu z nagrodzonego Emmy serialu HBO przed trzecim sezonem. Ferrera ogłosiła w sierpniu zeszłego roku, że odchodzi z „Euphorii” i nie będzie już grać Kat Hernandez. Jej odejście nastąpiło po doniesieniach, że starła się z twórcą „Euphorii” Samem Levinsonem w drugim sezonie o kierunek jej postaci. Fani zauważyli, że historia Kat została odsunięta na bok w sezonie 2, a jedna z plotek głosiła, że ​​wyszła podczas walki z Levinsonem.

Więc jeśli chodzi o mnie, kiedy ludzie pytają mnie o drugi sezon, zwykle przychodzą do mnie, jakbym był ofiarą drugiego sezonu i zawsze mówię: „Nie, w porządku, obiecuję”. Ferreira powiedział w podcaście. „Jestem trochę wciągnięty w ten dramat, o który nie prosiłem i nigdy o nim nie mówiłem. Jestem nastawiony na to, że jeśli to nie wyjdzie, nie zamierzam tego przetwarzać, ponieważ ja doda do tego oliwy. Żyje własnym życiem. Nie wierz we wszystko, co przeczytasz.

Z plotek Ferreira dodał: „Właściwie nigdy nie wyszedłem z planu”. „Kiedyś skręciłem kostkę i musiałem zrobić zdjęcie rentgenowskie. Może o to im chodzi?”

Ferreira nadal dyskutowała o swoim odejściu z serialu, twierdząc, że odejście było „wspólną decyzją”, ponieważ w jej fabule zabrakło benzyny.

„Myślę, że nie było miejsca [Kat] – powiedział Ferreira. „Myślę, że były miejsca, do których mogła pójść. Po prostu nie sądzę, żeby to pasowało do serialu. Nie wiem, czy to oddałoby jej sprawiedliwość i myślę, że obie strony o tym wiedzą. Naprawdę chciałem móc nie być grubym najlepszym przyjacielem. ”Nie chcę w to grać i nie sądzę, żeby oni też chcieli”.

Ferreira zauważyła również, że kręcenie sezonu „Euphorii” trwa około dziewięciu miesięcy i zasugerowała, że ​​przez większość tego czasu nie była w stanie pracować nad niczym innym. Z profesjonalnego punktu widzenia rezygnacja z prawie roku kręcenia serialu nie miała sensu, ponieważ jej rola stawała się coraz bardziej ograniczona.

READ  Ochroniarz YouTubera Jacka Doherty'ego bije imprezowicza podczas gwałtownej konfrontacji z ekipą Corinny Kopf podczas wystawnej imprezy Halloween

Ferreira dodał: „Czuję, że w drugim sezonie i niektórych jego częściach czułem się, jakby to była walka dla obu stron”. „Sam, ja… Znalezienie kontynuacji było walką. Naprawdę bolało oglądanie tego i obserwowanie zdenerwowanych fanów. Po prostu czułem, że może trochę się spóźniłem? Więc dla mnie było naprawdę dobrze być na przykład: „Ok., nie musisz się tym martwić i nie musisz się tym martwić, bo to stresujące”.

Ferreira podsumował: „Sam pisze, jak rzeczy, do których się odnosi. Nie sądzę, żeby łączyło go to z Kat. Kocham Kat, więc muszę iść własną drogą. Na początku myślałem:„ O mój Boże, ja „Jestem przegrany. Jestem przegrany”. To była naprawdę dobra rzecz”.

Produkcja trzeciego sezonu „Euphorii” ma się rozpocząć jeszcze w tym roku, z możliwością powrotu do HBO w 2024 roku.