30 czerwca, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Asystent Google jest wdrażany w Galaxy Watch 4 za pośrednictwem Sklepu Play

Asystent Google jest wdrażany w Galaxy Watch 4 za pośrednictwem Sklepu Play

Właściciele Galaxy Watch 4 czekali na Asystenta Google, odkąd Samsung wypuścił urządzenie do noszenia tylko z Bixby ostatni rokWsparcie zostało oficjalnie uruchomione Dziś.

Google po raz pierwszy oficjalnie spojrzało na Asystenta działającego w Galaxy Watch 4 w lutym. Po doświadczeniu telefonu Pixel pojawia się nowy projekt. Gra z „Hej Google” otwiera pełnoekranowy interfejs użytkownika z czarnym tłem i czterokolorowym paskiem świetlnym u dołu, który współdziała z wprowadzaniem głosowym.

Logo asystenta pojawia się również na krótko z frazą „Hej, jak mogę pomóc?” Zorientowany, podczas gdy czas wydaje się zakrzywiony u góry. Poza tym interfejs użytkownika wyników został również zaktualizowany przez cały czas z ulepszonym rozmyciem tła.

Od dziś użytkownicy Galaxy Watch4 będą mogli również pobrać Asystenta Google na swoje urządzenie, aby uzyskać dostęp do szybkich i naturalnych interakcji głosowych, szybkich odpowiedzi na pytania i pomocy w podróży.

W porównaniu do tego, co było wcześniej dostępne w Wear OS 2, Google reklamuje „szybsze czasy reakcji niż kiedykolwiek wcześniej”. Z naszego dzisiejszego krótkiego użycia wynika, że ​​transkrypcja audio jest przetwarzana na urządzeniu i pojawia się niemal natychmiast. Możliwe akcje Włączać:

  • Zarządzaj swoim czasem, „Uruchom minutnik”, „Ustaw alarm”, „Ustaw przypomnienia”
  • Pozostań w kontakcie z rodziną i przyjaciółmi, „Rozpocznij połączenie”, „Wyślij wiadomość”
  • Kontroluj swój inteligentny dom, „Włącz światło w sypialni”
  • Uzyskaj odpowiedź na swoje pytania: „Gdzie jest najbliższa kawiarnia?” , „Jaka jest dziś pogoda?”

przed vs po

Co dziwne, użytkownicy Galaxy Watch 4 są po prostu proszeni o aktualizację ”AsystentKtóry pojawia się w Google Play > Lista moich aplikacji (możesz go również wyszukać w Sklepie Play na zegarku.) Po pobraniu najnowszej wersji Asystent Google pojawi się jako nowa ikona w programie uruchamiającym aplikacje.

Uruchomienie monituje o „aktywację Asystenta Google na zegarku”, kierując użytkowników do ich telefonów, aby ukończyć stosunkowo długi proces.

  1. Aktywuj Asystenta Google.
  2. Uzyskaj dostęp do Asystenta Google przez „Hej Google” i zaakceptuj Voice Match.
  3. Zapisz dźwięk to Twój wybór.
  4. Na zegarku otrzymujesz spersonalizowane wyniki.
  5. Porozmawiaj z asystentem za pomocą przycisku.
READ  Freak miał plany na 65 535 wersji oryginalnego Pokémon

Oprócz ikony aplikacji i ważnego słowa asystenta można aktywować za pomocą klawisza sprzętowego: Aplikacja Ustawienia > Funkcje zaawansowane > Dostosuj klawisze. Pojawia się pod „dwukrotnym naciśnięciem” lub „naciśnij i przytrzymaj” klawisz strony domowej. Możesz włączyć/wyłączyć „Hej Google” i „Wyjście mowy” w Ustawienia > Google > Asystent.

Asystent Google będzie dostępny na 10 rynkach, m.in. w Australii, Kanadzie, Francji, Niemczech, Irlandii, Japonii, Tajwanie, Korei, Wielkiej Brytanii i USA. Będzie również obsługiwał 12 języków, w tym duński, angielski (amerykański, kanadyjski, brytyjski, australijski, irlandzki), japoński, koreański, hiszpański, francuski (kanadyjski i francuski) oraz tajwański.

Wraz z tą premierą firma Google zakończyła wdrażanie wszystkich nowych/zaktualizowanych aplikacji własnych (oprócz jednej) (muzyka z YoutubeI Google PayI mapy) wraz z Wear OS 3 na I/O w zeszłym roku. Aplikacja Fitbit pojawi się na Pixel Watch Tej jesieni.

Więcej o Asystencie Google:

FTC: Używamy linków afiliacyjnych, aby zarabiać. jeszcze.


Sprawdź 9to5Google na YouTube, aby uzyskać więcej informacji: