1 lipca, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Asystent Google jest już dostępny w Samsung Galaxy Watch 4

Asystent Google jest już dostępny w Samsung Galaxy Watch 4

Dobra wiadomość dla posiadaczy Samsung Galaxy Watch 4: Koniec z czekaniem. Asystent Google jest wreszcie Mamy nadzieję, że spodoba ci się ten program Od dzisiaj.

Asystent Google dla Wear OS 3 jest dostępny do pobrania w sklepie Google Play i można go uruchomić z listy aplikacji Galaxy Watch 4 i Watch 4 Classic. Możesz jednak również użyć poleceń głosowych, aby otworzyć Asystenta Google lub przeprogramować przycisk Home zegarka jako skrót.

Ta aktualizacja istnieje od dłuższego czasu. Kiedy Google i Samsung po raz pierwszy ogłosiły Wear OS 3, obie firmy obiecały, że zunifikowana platforma da użytkownikom smartwatchów Samsunga większy wybór aplikacji. Wcześniej smartwatche Samsunga oparte na Tizen mogły oferować Bixby tylko jako cyfrowego asystenta. Pomysł polegał na tym, że Wear OS 3 umożliwi konsumentom wybór między Bixby a Asystentem Google. To samo dotyczy aplikacji takich jak Google Pay.

Asystent Google był zauważalnie nieobecny w Galaxy Watch 4 od czasu jego premiery w zeszłym roku. Pomimo frustracji użytkowników, Google i Samsung nadal nie mieli pewności, kiedy pojawi się Asystent. Mówi trochę więcej niż „wkrótce”.

Jednak oczekiwanie wyraźnie dobiegało końca w okresie poprzedzającym tegoroczną konferencję Google I/O. Po pierwsze, ukryty asystent Verizon był już dostępny w historii aktualizacji pod koniec kwietnia. (nie był.) Kilka dni później Samsung przesłał teaser na YouTube Wyświetl Asystenta na Galaxy Watch 4. Następnie, zaraz po przemówieniu Google I / O na początku tego miesiąca, Samsung potwierdził tego asystenta To było „tego lata”.

Jedyną „zaskakującą” rzeczą w dzisiejszym ogłoszeniu jest to, jak blisko nadejdzie po konferencji I/O (w końcu minęły mniej niż dwa tygodnie od I/O, a to jeszcze nie jest oficjalne lato). Poczuj, że wysyła się wcześniej, a nie później. Na I/O firma Google potwierdziła, że ​​będzie obejmować więcej usług Google Zegarek Next Pixel Kiedy zadebiutuje tej jesieni — i trudno wyobrazić sobie Pixel Watcha bez asystenta.

READ  Wordle 335 20 maja Wskazówki - Zmagasz się dzisiaj z Wordle? TRZY WSKAZÓWKI, KTÓRE MOGĄ POMÓC ODPOWIEDZIEĆ | Gry | zabawa