28 września, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Astros strzelił 5 meczów u siebie w drugiej połowie przeciwko Red Sox

Astros strzelił 5 meczów u siebie w drugiej połowie przeciwko Red Sox

Boston – Jak przeciwstawić się zawodnikowi, który strzeli trzy mecze na zaledwie pięciu kortach? Traf od niego pięć hummerów gadów w następnej rundzie.

Houston pobił rekord franczyzy i zremisował we wtorek w lidze wygraj 13-4 Powyżej Bostonu, zawodnik Red Sox, Nathan Evaldi, w drugiej połowie zdołał sfotografować pięciu graczy z domu, co dało klubowi ogromne prowadzenie 9:1. Astros zakończyli wieczór z 15 trafieniami i byli odpowiedzialni za sześć z ośmiu rund gry.

Menedżer Dusty Becker powiedział: „Nie sądzę, żebym to widział wcześniej. Miałem kilka dobrych drużyn i grałem w kilku dobrych drużynach. Ale… to był mój pierwszy mecz”.

Historyczny wyścig rozpoczął się od Jordania Alvarez, który posłał szybką piłkę z prędkością 97,7 mil na godzinę do ławek Green Monstera, aby na krótko związać Yankees’ Aaron Judge z prowadzeniem u siebie w MLB (12). Następna długa piłka przyszła dzięki uprzejmości Kyle Tucker, który praworęczny Jackie Bradley Jr. wspiął się na ścianę, gdy piłka płynęła nad Astros Bulls w dwurundowym wyścigu Homera. Podczas swojego pierwszego występu w Fenway Park, jego rodzinnej Nowej Anglii Jeremy Pena Następnie wrócił po raz siódmy w Premier League i trzeci do Houston w inningu.

Nikt nie rozgrzewa się w Bostonie po locie, jedno i dwuosobowe, Michael Brantley Podszedł i wysłał jednego do prawych trybun, aby jechał jeszcze w trzech przejazdach. W końcu pojawił się Homer, który odrzucił nowy znak klubowy Yuli Gourielktóry wszedł głęboko w pole centrolewicowe.

Ich poprzedni rekord to cztery przejazdy w Tourze 8 września 2004 roku, kiedy Craig Bigeaux, Jeff Bagwell, Lance Berkman i Mike Lamb zmierzyli się w pierwszej połowie z The Reds.

Zespół wykonał pięć home runów w jednym biegu tylko osiem razy, w tym we wtorek:

• Astros, 2 (17 maja 2022 r.)
• Yankees, 4 lata (17 września 2020 r.)
• Obywatele, III (27 lipca 2017 r.)
• Brewer, 4 lata (22 kwietnia 2006)
• Bliźniaczki, 7 lat (9 czerwca 1966)
• Giganci, 9 lat (23 sierpnia 1961)
• Velez, 8 lat (2 czerwca 1949)
• Giganci, IV (6 czerwca 1939)

„To znaczy, mamy świetny klub piłkarski i wiemy, że możemy wyrządzić szkody” – powiedział Peña. „I to był jeden po drugim, a ty trochę zgubiłeś, a ty w tej chwili – tak naprawdę nie myślisz o płytach i tak dalej. Usłyszeliśmy o nagraniu po meczu”. Ale wspaniale było go zobaczyć”.

Nawet po zakończeniu drugiej połowy, Astros wciąż napływało trafień. 15 graczy we wtorek dorównało rekordowi sezonu – osiągnęli również 15 dla Bliźniaków, kończąc nierozstrzygnięty mecz w czwartek – i zremisowali 13 razy z kolejnym rekordem sezonu (ostatni wynik 8 kwietnia przeciwko Aniołom w Anaheim).

Z ich kolegami w singlu z Alvarezem i Peñą, dwoma rzutami Tuckera i Gurriela oraz trzema biegami Brantleya, jedyne, czego brakowało na torze biegowym u siebie, to Wielki Szlem.

Tucker zajął się tymi dwiema rundami później, dając Houstonowi prowadzenie 13-3 Grand Slam na prawe pole, siódme dla Homera w tym sezonie i drugie w nocy.

Silny występ w ofensywie nie jest szokiem dla Astros 2022. Po wtorkowym zwycięstwie Houston jest blisko czołówki w wielu kategoriach ofensywnych – w tym prowadząca w Majors z 55 razy, zajmując trzecie miejsce w MLS z 167 punktami i drugie w AL z 0,422 tempo zwalniania.

Ale 5-osobowy turn w nocy sześciu należy do swojej własnej kategorii, zwłaszcza przeciwko takiemu weteranowi jak Eovaldi.

„Chłopaki nie lubili smaku przegranej zeszłej nocy, więc wyszli gotowi do gry dzisiaj. To znaczy, wychodzą gotowi każdego dnia, ale byli specjalnie przygotowani dzisiaj, ponieważ wiedzieli, że mamy twardziela na skoczni tam.”