26 września, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Yankees „Aaron Judge” głęboko zdenerwowany po tym, jak nowa ściana lewego pola Camden Yards kosztowała go trójstronny mecz

Yankees „Aaron Judge” głęboko zdenerwowany po tym, jak nowa ściana lewego pola Camden Yards kosztowała go trójstronny mecz

Aaron sędzia Może zostać wylądowany dwa razy w ramach czterosuwowej nocy we wtorek o Jankesi z nowego yorku„5-4 zwycięstwo nad” Baltimore wilga (Wynik kwadratowy), ale po meczu był w dobrym humorze. Pomimo wygranej i uzyskania imponującej liczby bazowej singli, Judge chciał wyrazić swoją irytację z powodu przeprojektowanych proporcji lewego pola Camden Yards po tym, jak ukradli go z potencjalnego hat-tricka.

Frustracja sędziego wynika z jego pierwszego sukcesu w grze, słabości, która byłaby home runem, gdyby Orioles nie zainstalował wyższej i głębszej ściany. Double Judge, który osiągnął 399 stóp na podstawie danych Statcast, i tak prawie opuścił park. Spójrz:

– To farsa, człowieku – powiedział sędzia. Według Briana Hoch. „Jestem bardzo zdenerwowany. Wygląda teraz na tworzenie nowego ogrodu”.

Menedżer Yankees, Aaron Boone, zrobił podobne ujęcie Orioles i ich budowy, mówię jak: „Miał prawie trzy (wraki), ale Build Your Own Park go dostał.”

Oriole zmieniały wymiary kortów w trakcie sezonu, starając się poprawić zdolność kijów strzeleckich do utrzymywania piłek w grze. Nowa lewa ściana pola znajduje się około 30 stóp od głównej planszy niż wcześniej, a ponadto jest o pięć stóp wyższa, Szacowane przez Baltimore Sun.

Te zmiany, wraz z martwym baseballem i prawdopodobnie pewnymi ulepszeniami talentów, radykalnie zmieniły tendencje do prowadzenia domu i ogólną produkcję piłek lewych uderzeń w Camden w tym roku w porównaniu z kilkoma ostatnimi:

2022

1,1%

0,729

-2,9

2021

8,8%

1,082

14,9

2020

6,9%

0,910

5,7

* Skala TruMedia oparta na kącie startu i prędkości wyjściowej

30-letni sędzia ma szczególny powód, by czuć się oderwanym od nowych wymiarów Camden: tej zimy zakwalifikuje się do bezpłatnej agencji po tym, jak nie udało mu się osiągnąć długoterminowego przedłużenia z Yankees. Innymi słowy, każda zasada jest ważna, ponieważ odnosi się do maksymalnego zysku. Nie sądzimy, aby te dwie dodatkowe zasady złamały go w oparciu o to, jak jeszcze gra. Wszedł w nocy i uderzył .296/.369/.632 (194 OPS+) z 12 trafieniami. Po ataku na Orioles walczy teraz z .315/.384/.692 z 14 home runami.

Judge i Yankees rozegrają w tym tygodniu jeszcze dwa mecze przeciwko Orioles, zanim wrócą do domu, aby zostać gospodarzem Chicago White Sox.

READ  Buck Showalter przekształca Mets numer jeden, jeden szczegół na raz