22 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Arizona Family ogłosiła transformacyjne partnerstwo nadawcze z Phoenix Suns i Phoenix Mercury

Arizona Family ogłosiła transformacyjne partnerstwo nadawcze z Phoenix Suns i Phoenix Mercury

Phoenix (3TV/CBS 5) – Dzisiaj The Arizona Family we współpracy z Słońca Feniksa I Feniks Merkuryogłosiła przełomową umowę dotyczącą praw medialnych, aby bezpłatnie udostępniać widzom każdą lokalnie transmitowaną grę w ogólnostanowym modelu dystrybucji z wykorzystaniem stacji Arizona Family Television KTVK (3TV) i KPHE (Arizona Family Sports and Entertainment Network).

Po ekspansji KPHE na rynki Tucson i Yuma w ciągu najbliższych kilku tygodni, nowa umowa praw medialnych sprawi, że gry Suns i Mercury będą dostępne dla około 2,8 miliona gospodarstw domowych na wszystkich trzech rynkach medialnych w Arizonie, potrajając zasięg zespołów dla fanów, którzy inaczej mogliby nie Dostęp do gier poprzez wcześniejszą umowę dystrybucyjną z nienadawczą regionalną siecią sportową.

„Sporty na żywo mogą łączyć społeczność. Połącz to z mocą telewizji i rodziny Arizony, a stanie się to efektem fali, który przyniesie korzyści zespołowi, fanom i klientom” – powiedziała Debbie Bush, wiceprezes i dyrektor generalny, Rodzina z Arizony „Naszym celem od pierwszego dnia było stworzenie modelu, który zapewnia wszystkim fanom możliwość łączenia się i wspierania ich ulubionych drużyn poprzez wybraną przez nich metodę dystrybucji. Jesteśmy przekonani, że ten model zwiększy lojalność i zaangażowanie fanów”.

Wszystkie zagraniczne mecze Suns i Mercury będą transmitowane wyłącznie między tymi dwiema stacjami. KTVK wyemituje w sumie 13 meczów sezonu regularnego Mercury i wszystkie dostępne mecze po sezonie, a pozostałe mecze sezonu regularnego będą transmitowane na KPHE. The Suns będą transmitować co najmniej 70 meczów w każdym sezonie, z co najmniej 40 meczami sezonu regularnego na KTVK, a resztę na KPHE.

„Cieszymy się, że to partnerstwo łączy naszą lojalną rodzinę widzów z drużynami Phoenix Suns i Mercury” — powiedział Pat La Platney, prezes i dyrektor generalny Parent of the Arizona Family. Szary telewizor. „W bardzo krótkim czasie Matt Ishpia postanowił zbudować światowej klasy organizację na boisku i poza nim. Dzisiejszym ogłoszeniem Matt spełnił swoją obietnicę skupienia się na społeczności i postawienia swoich fanów na pierwszym miejscu. jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy wziąć udział w tym przedsięwzięciu z naszymi stacjami w Phoenix, Tucson i ostatecznie w Yumie”.

READ  Nuty atlantyckie: Harden, Mills, Simmons, Simovich, Nicks
Pat LaPlatney (po lewej), prezes i dyrektor generalny Grey Television (spółki macierzystej rodziny Arizona) stoi obok Matta Echpii (po prawej), właściciela Phoenix Suns i Phoenix Mercury.(azrodzina)

Fani będą mogli również oglądać mecze za pośrednictwem opcji transmisji DTC (Direct-to-Consumer) wraz z zasilanym przez Kiswe produktem transmisji bezprzewodowej. Abonenci będą mogli uzyskać dostęp do DTC przesyłanych strumieniowo przez aplikację Suns lub Mercury na smartfonie lub smart TV. Sezon 2023 Phoenix Mercury będzie transmitowany bezpłatnie w DTC.

powiedział Glenn Booth, dyrektor generalny Kisui. „Celem Kiswe jest udostępnianie wszystkim fanom sportu na żywo dzięki wciągającym cyfrowym doświadczeniom i nie możemy się doczekać rozpoczęcia transmisji strumieniowej meczów wszystkim fanom koszykówki z Arizony, którzy chcą oglądać te słynne drużyny”.

Pierwszy mecz Phoenix Mercury będzie transmitowany na żywo w KTVK i simulcast w KPHE w czwartek, 25 maja o godzinie 19:00. Kiedy bierze Mercury Minnesota Linux.

Umowa podlega zatwierdzeniu przez NBA, WNBA oraz wszelkiemu wymaganemu rozstrzygnięciu z obecnym regionalnym partnerem sportowym. Umowa podlega różnym standardowym warunkom branżowym, które nie są ujawniane przez strony. Burke, prezes i dyrektor generalny LHB Sports, Entertainment & Media, Inc. , doradzał rodzinie Arizony i Kisui w sprawie rozwoju ogłoszonej dzisiaj umowy Suns/Mercury.

O rodzinie Arizony | The Arizona Family to najważniejsze miejsce informacyjne i informacyjne dla obszaru metropolitalnego Phoenix, obsługujące prawie siedem milionów ludzi, którzy nazywają Dolinę domem. Ultralokalny duch niezależności 3TV, wspierany przez dochodzeniową moc CBS 5, The Arizona Family dostarcza więcej oryginalnych treści, żywych historii i dogłębnych relacji na tematy ważne dla mieszkańców Arizony. Wszystko na wybranej platformie: na antenie, online, w mediach społecznościowych i w telewizji.