22 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Zaangażowanie w stan Ohio Buckeyes dla kraju ESPN Brandona Innesa jest szerokopasmowym odbiornikiem nr 4 w rankingu ESPN

Zaangażowanie w stan Ohio Buckeyes dla kraju ESPN Brandona Innesa jest szerokopasmowym odbiornikiem nr 4 w rankingu ESPN

Stan Ohio zabezpieczył zobowiązania od dwóch odbiorców ESPN 300 w ciągu tylu dni, kiedy Brandon Ennis ogłosił we wtorek swoje zobowiązanie do Buckeyes.

Inniss to potencjalny 25. w klasyfikacji generalnej i 4. odbiorca, a swoją decyzję podjął zaledwie jeden dzień po Carnell Tate, który zajął 134. miejsce w rankingu w ogólnej klasyfikacji, oddany do Ohio State. Ennis to 6-metrowy, 190-funtowy kandydat do American Heritage High School w Plantation na Florydzie.

Niedawno opublikował topową listę Alabamy, LSU, Miami, Ohio State, Texas A&M i USC, ale wybrał Buckeyes, dając programowi osiem zobowiązań ESPN 300, z których sześć to gracze ofensywni.

Ennis i Tate kontynuują doskonałą passę przyszłych rekrutów dla trenera Ryana Daya i trenera szerokiego odbiornika Briana Hartline’a. Podpisali trzy odbiorniki ESPN 300 w klasie 2022 z Calebem Burtonem, Kyion Grayes i Kojo Antwi oraz trzy w 2021 z Emeka AjbokaA Jayden Ballard A Marvin Harrison Jr..

W sumie stan Ohio dodał 12 odbiorników ESPN 300 od klasy 2020, a roczny program będzie dostępny jako Garrett Wilson A Chris Olaf Zostali wybrani kolejno na 10. i 11. miejscu.

Ten układ, jeden po drugim, był czynnikiem decydującym o tym, jak Tate i Ince postanowili ogłosić swoje zobowiązania jako dwójka zastępców. Z ukłonem w stronę Wilsona i Olafa, Tate i Ennis mają nadzieję na powtórzenie sukcesu w college’u i dotarcie do NFL.

READ  2022 Lider British Open: relacja na żywo, wynik Tigera Woodsa, wyniki golfa dzisiaj w 1. rundzie w St Andrews