21 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

AP$Rocky aresztowany na LAX w związku ze strzelaniną

AP$Rocky aresztowany na LAX w związku ze strzelaniną

Zdjęcie: Daniel Zuchnik / Getty Images

A$AP Rocky został aresztowany w środę przez Departament Policji Los Angeles w związku ze strzelaniną w listopadzie 2021. Rocky, którego prawna nazwa to Rakim Myers, wracał z podróży na Barbados ze swoją dziewczyną Rihanną, kiedy funkcjonariusze LAPD zatrzymali go w Los Międzynarodowe lotnisko w Angeles . Naoczni świadkowie powiedzieli TMZ Przyleciał prywatnym samolotem i został zakuty w kajdanki na stacji.

dla każdego NBC, A$AP Rocky jest przedmiotem śledztwa w sprawie strzelaniny z 6 listopada w Hollywood w pobliżu Vista del Mar i Selma Avenue. a Komunikat prasowy LAPD Wrócić do A$AP Rocky i ofiara są „przyjaciółmi” i twierdzą, że wdali się w kłótnię, która „nasiliła się i doprowadziła do tego, że podejrzany odpalił pistolet”. Ofiara powiedziała funkcjonariuszom, że… A$AP Rocky postrzelił go „od trzech do czterech razy”, gdy poklepał go po lewej ręce, po czym uciekł z dwoma innymi mężczyznami. Wygląda na to, że strzelanina nie została wówczas opisana w prasie.

Mówi się, że A$AP Rocky i Rihanna zaczęli się spotykać pod koniec 2020 roku, chociaż żadne z nich nie potwierdziło związku do maja 2021 roku, kiedy nazwał ją „miłością mojego życia” w GQ Wywiad. W styczniu ogłosili, że są Spodziewam się dzieckaNiedawno Rihanna mu powiedziała Magazyn Vogue Jest w trzecim trymestrze ciąży. Ich ostatnia podróż na Barbados nastąpiła po Pogłoski o ich separacji Po tym, jak oszukałem A$AP Rocky’ego z projektantem butów Amina Maadi, choć te pogłoski zostały natychmiast rozwiane.

A$AP Rocky walczył z kilkoma kontrowersjami prawnymi w ciągu ostatniej dekady, w tym dwa przypadki napaści po publicznych kłótniach. W lipcu 2019 r. było Aresztowany w Szwecji Po tym, jak on i jego trójka ścierają się z mężczyzną na ulicy. Obie strony twierdziły, że działały w samoobronie. A$AP Rocky był przetrzymywany w Szwecji przez sześć tygodni, a po procesie został uznany za winnego drobnego napadu i musiał zapłacić 1270 dolarów odszkodowania.

READ  Robert Downey Jr. nie wcieli się ponownie w rolę Iron Mana – Deadline

NBC Donosi, że Rihanna była z nim, kiedy został aresztowany, a funkcjonariusze organów ścigania przeszukali dom A$AP Rocky’ego w Los Angeles. Według akt sądowych został zwolniony za kaucją kilka godzin po aresztowaniu, a termin rozprawy został wyznaczony na 17 sierpnia.

Ten artykuł został zaktualizowany.