5 lutego, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Anne Hathaway zastanawia się nad „nienawiścią”, którą znosiła po zdobyciu Oscara

Anne Hathaway zastanawia się nad „nienawiścią”, którą znosiła po zdobyciu OscaraCNN

Anne Hathaway postanowiła spojrzeć na ten burzliwy okres po zdobyciu Oscara prawie dziesięć lat temu jako „okazję” do nauki.

Hathaway, która zdobyła Oscara dla najlepszej aktorki drugoplanowej za rolę w Les Misérables z 2012 roku, mówiła na poniedziałkowej imprezie Elle’s Women in Hollywood o nienawiści, którą zrobiła. cierpieć W Internecie iw mediach prowadzących do jej zwycięstwa, a zwłaszcza po jej zwycięstwie.

„Dziesięć lat temu miałem okazję spojrzeć na język nienawiści z nowej perspektywy” – powiedział Hathaway. kopia taka sama jak orgenal Opublikowane przez stronę internetową czasopisma. „Dla kontekstu — to język, którego używam ze sobą, odkąd skończyłem 7 lat. A kiedy ból, który sobie zadajesz, zostaje nagle w jakiś sposób wzmocniony, powiedzmy, przez całą objętość Internetu… to jest rzecz ”.

Hathaway powiedziała, że ​​jej doświadczenie uświadomiło jej, że „nie mam ochoty mieć nic wspólnego z tego rodzaju energią” i „nie tworzę już sztuki z tego miejsca”.

Nie mam już dla niej miejsca, żyję w strachu przed nią, nie mówię jej językiem z jakiegokolwiek powodu. do kogokolwiek. Powiedziała.

Hathaway zdobyła wiele nagród za swój występ w tym roku, w tym Złoty Glob i BAFTA, i została uznana za ulubioną Oscara. Jednak jej sukces przyszedł Zadziory.

„Istnieje różnica między byciem a zachowaniem” – dodał Hathaway. „Możesz oceniać zachowanie. Możesz wybaczyć zachowanie lub nie. Ale nie masz prawa osądzać – zwłaszcza nie nienawidzić – osoby. A jeśli to zrobisz, nie jesteś nie na miejscu.”

Zakończyła pozytywną nutą, stwierdzając, że nienawiść jest wyuczonym zachowaniem, które można zmienić i odkupić.

„Dobrą wiadomością o nienawiści, której się wyuczono, jest to, że każdy, kto się jej nauczy, może się tego nauczyć” – powiedziała. „Jest tam umysł. Mam nadzieję, że dadzą sobie szansę na ponowne nauczenie się miłości”.

Wcześniej w swoim przemówieniu aktorka „Diabeł ubiera się u Prady” oddała hołd innym uhonorowanym na ten wieczór, w tym Sigourney Weaver, Arianie DeBose, Sydney Sweeney, Michelle Yeoh, Issie Rae, Zoe Kravitz i Olivii Wilde.

„Bądź szczęśliwy dla kobiet” powiedział Hathaway „Bądź szczególnie szczęśliwy dla kobiet o wysokich osiągnięciach. Na przykład to nie jest takie trudne”.

READ  Podsumowanie półfinałowego sezonu 8 The Masked Singer: Blizzard Unveiled