24 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Aktor „Boardwalk Empire” Michael Stuhlbarg został zaatakowany przez bezdomnego niosącego kamienie w pobliżu Central Parku

Aktor „Boardwalk Empire” Michael Stuhlbarg został zaatakowany przez bezdomnego niosącego kamienie w pobliżu Central Parku

metro

Ekskluzywny

Policja podała, że ​​aktor „Boardwalk Empire” Michael Stuhlbarg został przypadkowo zaatakowany kamieniem przez bezdomnego w pobliżu Central Parku w Upper East Side.

Policja podała w poniedziałek, że 55-letni mężczyzna szedł w pobliżu East 90th i East Drive około 19:45, kiedy 27-letni Xavier Israel uderzył go kamieniem w kark, powodując zadrapanie.

Został zaatakowany niecałe dwie mile od miejsca, w którym w serialu HBO zastrzelono Arnolda Rothsteina, jego bohatera z „Boardwalk Empire”.

Izrael, który jest bezdomny, został wcześniej aresztowany za dwa ataki i rabunek, z których wszystkie miały miejsce w styczniu 2022 r. – podała policja i źródła.

Michael Stuhlbarg występuje w roli nowojorskiego lorda przestępczego Arnolda Rothsteina w sezonach 1–4 serialu HBO „Boardwalk Empire”. HBO/Kobal/Shutterstock
Bezdomny Xavier Israel był wcześniej aresztowany za dwa napady i rabunek.

W momencie ataku przebywał na zwolnieniu warunkowym za usiłowanie rozboju.

Po ataku Stuhlbarg ścigał Izrael, który został szybko aresztowany przez policję stacjonującą przed rosyjskim konsulatem przy ulicy 9 E. Policja podała, że ​​Izrael został aresztowany bez żadnych incydentów i oskarżony o atak.

Michael Stuhlbarg został rzekomo zaatakowany przez bezdomnego w pobliżu Central Parku. Obrazy Getty’ego

Świadek powiedział później policji, że widział, jak Izrael podnosił kamień i rzucał nim w tłum ludzi.

Policja i źródła podają, że Stuhlbarg odmówił przyjęcia pomocy medycznej ze względu na zgłaszany ból i siniaki na karku.

„The Post” zwrócił się do swoich przedstawicieli z prośbą o komentarz.

To wstrząsająca historia. Odśwież stronę, aby uzyskać aktualizacje.

Załaduj więcej…
https://nypost.com/2024/04/01/us-news/boardwalk-empire-actor-michael-stuhlbarg-attacked-by-rock-wielding-homeless-man-near-central-park/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium =site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL udostępniania

READ  Amy Schumer potwierdza krytykom, że Kirsten Dunst była „w” oskarowym żartem