23 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

„RHOA” obwinia Claudię Jordan zamyka Meghan Markle i żąda umowy albo jej braku

„RHOA” obwinia Claudię Jordan zamyka Meghan Markle i żąda umowy albo jej braku

Claudia Jordanbyła gwiazda Prawdziwe gospodynie domowe z Atlantyopowiada o własnych doświadczeniach w Zgadzam się czy nie Po zestawie Meghan Markle Twierdzili, że Traktuj ją jak bimbo.

„Flor Clarity — tak, organizowanie pokazu mody podczas teleturnieju niekoniecznie polega na byciu mądrym, ale na każdy pokaz producenci wykonawczy wybierali pięć modelek o najbardziej zabawnych i otwartych osobowościach, aby umieścić mikrofony na ludziach, których znali wejdzie w interakcję z uczestnikami” – Jordan udostępniła własne historie na Instagramie.

Kontynuowała w drugim poście, „I Zgadzam się czy nie Nie traktował nas jak bimbo. Dzięki temu pokazowi zyskaliśmy wiele szans.”

„To jest rodzaj okazji, którą otrzymujesz. Jeśli po prostu się pojawisz i nie weźmiesz udziału, po prostu dostaniesz czek i nie dostaniesz go dużo, ale jeśli pojawisz się i wykorzystasz swój moment, nie ma ograniczeń co do tego, co możesz skorzystać z tej okazji”. .

Jordan podobało mi się jej „doświadczenie zawodowe” Zgadzam się czy nie„Ponieważ była to dobra okazja w jej karierze i pomogła jej zapłacić „wszystkie rachunki”.

Wyjaśniła też, że jej odpowiedź nie była „atakiem na Meghan, bo Bóg wie, że od lat bronię tej kobiety w mediach i nadal będę bronić, ale nie chciałam, żeby miała na niej jakieś nieporozumienia dotyczące klimatu i środowiska”. Zgadzam się czy nie Przeznaczenie.”

Jordan powiedziała, że ​​„szczególnie chroni Howiego Mandela, który był tylko życzliwością i szacunkiem dla nas wszystkich 26”.

Markle opowiedziała o swoim czasie w teleturnieju NBC w swoim najnowszym odcinku modele Notacja dźwiękowa.

„W tym momencie byłam otoczona przez inteligentne kobiety ze mną, ale nie to było celem, dlaczego tam byliśmy” – powiedziała. „W końcu wyszedłem z tą dziurą w brzuchu, wiedząc, że jestem czymś więcej niż uosobieniem na scenie. Nie lubiłem czuć się zmuszonym do bycia całym wyglądem i odrobiną treści. odczuwalne w tamtym czasie, skrócone do tego specyficznego archetypu.

READ  Kotwica KTLA, Mark Mester, zastrzelony po pożegnaniu ze współprowadzącą na antenie Lynette Romero

Poniżej możecie posłuchać podcastu Markle.