29 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Annapurna Interactive gromadzi 12 swoich najlepszych gier w kasecie Switch o wartości 200 dolarów

Annapurna Interactive gromadzi 12 swoich najlepszych gier w kasecie Switch o wartości 200 dolarów

Annapurna Interactive udowodniła swoją siłę od czasu swojej pierwszej gry wideo, Co pozostało z Edith Finchzostał wydany w 2017 roku. Teraz firma zajmująca się grami wypuszcza tę wersję Kolekcja limitowanej edycji Annapurna Interactive Deluxe na Switcha Z 12 unikalnymi grami dostępnymi w jednym kartridżu.

Tytuły zawarte w oryginalnej grze Annapurna prowadzą grę: Hrabstwo Donut, Gorojoa, Kentucky Road Zero: wydanie telewizyjne, Biały neon, Dzikie serca Sayonary, Artystyczna ucieczka I Bez ścieżki Wszystkie są częścią nowej kolekcji. Prezentuje także pierwsze fizyczne wersje gry na Switcha Jeśli w ogóle…, za późno, Popiół słoneczny I Umarłem. Annapurna Interactive wypuściła podobną kolekcję w 2020 roku na PS4, sprzedając fizyczną kolekcję ośmiu tytułów.

Kolekcję uzupełniają dodatkowe funkcje, takie jak wprowadzenie założyciela firmy, broszura z grafikami zawierająca informacje od wszystkich 12 twórców gier, specjalnie zaprojektowany pakiet plików oraz niestandardowy kontroler Annapurna Interactive i etui na naboje – dostępne wyłącznie w tej premierze.

Musisz działać szybko, jeśli chcesz jeden z zestawów Deluxe Edition za 200 dolarów, ponieważ dostępnych jest tylko 2500 egzemplarzy. Zamówienia przedpremierowe na kolekcje Nintendo Switch firmy Annapurna Interactive zostaną otwarte 25 października o godzinie 12:00 czasu wschodniego wyłącznie w iam8bit Tutaj Powinien zostać wysłany gdzieś przed 2024 rokiem.

READ  Top 5 dystrybucji Linuksa w 2022 roku