21 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Angela Bassett została okrzyknięta „prawdziwą” reakcją po tym, jak Jamie Lee Curtis zdobyła Oscara dla najlepszej aktorki drugoplanowej

Angela Bassett została okrzyknięta „prawdziwą” reakcją po tym, jak Jamie Lee Curtis zdobyła Oscara dla najlepszej aktorki drugoplanowej

Angela Bassett została zlekceważona podczas rozdania Oscarów po tym, jak niespodziewanie wygrała dla Jamiego Lee Curtisa w kategorii Najlepsza aktorka drugoplanowa.

Podczas uroczystości w 2023 r. Wszystko wszędzie na raz Aktor Lee Curtis odebrał nagrodę dla najlepszej aktorki drugoplanowej, co przyciągnęło widzów do sapnięcia, ponieważ Bassett został uznany za faworyta.

W rzeczywistości Curtis był trzecim faworytem za Bassettem W Czary z Inisherin Kerry Condon, która na początku tego miesiąca zdobyła nagrodę BAFTA dla najlepszej aktorki drugoplanowej.

Znajdować Pełna lista zwycięzców znajduje się tutaji wszystkich Relacje na żywo z koncertu, jak to się stało tutaj.

Podczas gdy wielu cieszy się z powodu Curtis, biorąc pod uwagę jej długą karierę w Hollywood, wielu wyraża również żal z powodu Bassett, która znalazła się w podobnej sytuacji w 1992 roku.

Bassett była nominowana do nagrody dla najlepszej aktorki za rolę Tiny Turner w filmie biograficznym Co miłość ma do tego? w 1994 roku, ale został pokonany przez Holly Hunter, współgwiazdę Jane Campeones pianino.

Fani aktora chwalą Bassetta, który był za to nominowany Czarna Pantera: Wakanda na zawszePo jej rozczarowującej reakcji na reklamę. Kiedy Curtis świętowała swoje zwycięstwo, pozbawiona emocji Bassett zachowywała obojętny wyraz twarzy, a wielu popierało jej decyzję, by nie „grać sexy”.

„Reakcja Angeli Bassett była prawdziwa” – napisał jeden z fanów, dodając: „Ta kobieta dała tak wiele za wszystkie swoje Oscary, żeby znowu ją ukraść?!?”

„Angela Bassett zasługuje na jedną i wszyscy o tym wiedzą” – napisał jeden z fanów, dodając: „Nie zrozumcie mnie źle, Jamie Lee Curtis ma wyjątkowy występ, ale nagrody Angeli są już dawno spóźnione i to denerwujące widzieć ją graną prosto w twarz. kiedy przegrała, była pusta twarz. To niesamowite. Zostało splądrowane.

READ  Zaraziłem się po tym, jak pozwoliłem fanom podnieść kciuk do mojego oka po śmierci Game of Thrones

„Angela Bassett nie zrobiła tego tylko po to, by być ignorowana”, powiedziała jedna osoba, odnosząc się do rapowej piosenki Baftas Ariany DeBose, która zawierała tekst: „Angela Bassett zrobiła to”.

Możesz uzyskać dostęp do nieograniczonej transmisji strumieniowej filmów i programów telewizyjnych dzięki Amazon Prime Video Zarejestruj się teraz, aby uzyskać bezpłatny 30-dniowy okres próbny

Subskrypcja

Angela Bassett została pochwalona po tym, jak wyglądała smutno na ceremonii rozdania Oscarów

(ABC)

Po ogłoszeniu, aktorzy Michael B. Jordan i Jonathan Majors wspierali Bassetta, który chwilę później wręczał nagrodę na scenie.

Ceremonia w 2023 roku przyniosła duże wygrane Wszystko wszędzie na razktóry zdobył siedem nagród, w tym dla najlepszego filmu i najlepszej aktorki dla Michelle Yeoh.

Gospodarz Jimmy Kimmel rozpoczął wydarzenie w Los Angeles monologiem otwierającym, w którym kpił z niego obraz symbolu reżyser James Cameron, spoliczkował Willa Smitha w zeszłym roku, a w tym, co widzowie uznali za „cios poniżej pasa”, słabe wyniki kasowe Babilon.

W międzyczasie Hugh Grant nastroszył pióra, zanim ceremonia zaczęła się od jego „niegrzecznych” odpowiedzi podczas „bolesnego” wywiadu na czerwonym dywanie.