20 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Paul Sorvino wyszedł pod pomnik, Mira Sorvino reaguje – Rolling Stone

Paul Sorvino wyszedł pod pomnik, Mira Sorvino reaguje – Rolling Stone

Mira Sorvino wyraziła swoje rozczarowanie Akademią Sztuki i Wiedzy Filmowej na Twitterze po tym, jak jej ojciec, Paul Sorvino, został wykluczony z segmentu w Niedzielę Pamięci podczas rozdania Oscarów.

„To niewiarygodnie zaskakujące, że mój ukochany ojciec i tak wielu innych wspaniałych aktorów, którzy odeszli, zostało zwolnionych” – napisała w poniedziałek. „Zapomniałem o Oscarach Paula Sorvino, ale reszta z nas nigdy tego nie zrobi!”

Aktorka zaktualizowała poprzedni post na Instagramie przed ceremonią wręczenia nagród, gdzie powiedziała, że ​​będzie myślała o swoim ojcu, który zmarł w wieku 83 lat z przyczyn naturalnych w lipcu ubiegłego roku podczas niedzielnej transmisji telewizyjnej.

Dodała: „Jestem niesamowicie zraniona i zszokowana, że ​​ogromny, trwający całe życie i niezastąpiony wkład mojego ojca w świat kina został przeoczony przez tego, kto stworzył tę listę”. „My, jego uwielbiająca rodzina i wy, jego uwielbiający fani, wiemy, jak wyjątkowy i wspaniały był. Mamy nadzieję, że @theacademy zrobi coś, aby to naprawić”.

Żona Sorvino, Dee Dee, również wezwała naukowca do przeprosin za wykluczenie Sorvino z memoriału serialu.

„Paul Sorvino był jednym z największych aktorów w historii hollywoodzkiego kina. To nie do pomyślenia, że ​​został pominięty w segmencie In Memory of the Oscars”, powiedział Dee Dee w poniedziałkowym oświadczeniu. „To trzygodzinny program, nie mogą dać jeszcze dwóch minut, żeby zrobić to dobrze? Paul Sorvino spędził dziesięciolecia w branży i był kochany przez wszystkich.

Kilka innych głośnych nazwisk, takich jak Anne Heche, Leslie Jordan i Charlbi Dean, nominowana do nagrody Best Picture gwiazda Trójkąta smutku, również zostało wykluczonych z transmisji In Memoriam. Pozdrów ich Zamiast tego jest udostępniany online Za pomocą kodu QR wyświetlanego na ekranie.

„Paul nie był jedynym zasłużonym duchem, którego pominięto, a kod QR jest nie do zaakceptowania. Akademia musi przeprosić, przyznać się do błędu i zrobić coś lepszego” – dodała Dee Dee w swoim oświadczeniu. „Paul Sorvino zasługuje na coś lepszego, publiczność zasługuje na coś lepszego. Czy akademia jest zbyt wyczerpana, by zapomnieć o cudownych ludziach, którzy oddali serce branży? ”

wspólny

Wśród sprzeciwu Akademia wydała oświadczenie, w którym stwierdziła, że ​​otrzymała „setki próśb” o włączenie osób do segmentu.

„Komitet wykonawczy reprezentujący każdy oddział przegląda listę i dokonuje selekcji do nadawania na podstawie ograniczonego dostępnego czasu” – czytamy w oświadczeniu. Wszystkie zgłoszenia są uwzględnione struktura Pozostanie na miejscu przez cały rok”.

READ  Taylor Swift i Travis Kelsey odwiedzają zoo w Sydney