1 grudnia, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

America’s Got Talent mistrzem na rok 2023 – Billboard

America’s Got Talent mistrzem na rok 2023 – Billboard

Jeśli każdy pies ma swój dzień, dzisiejszy dzień w dużej mierze należy do Hurricane’a.

Hurricane, border collie i człowiek Adrian Stoica zostali zwycięzcami najnowszego, osiemnastego sezonu Ameryka ma talentPokazywanie swoich psów podbija serca amerykańskiej publiczności.

Drugie miejsce w ogłoszonym w środę (27 września) konkursie 2023 zajęła magiczka Anna DeGuzman, a trzecie miejsce zajęła grupa taneczna Murmuration.

Bada

Bada

Oglądaj najnowsze filmy, wykresy i aktualności

Oglądaj najnowsze filmy, wykresy i aktualności

Indonezyjska piosenkarka Putri Aryani i duet akrobatyczny Ramadani Brothers zajęły odpowiednio piąte miejsce.

Putri, najwyżej oceniana w tym roku piosenkarka, zrobiła zauważalne wrażenie na jurorach, a zwłaszcza na Simonie Cowellu, który wręczył nastolatkowi złotą brzęczyk. „Nikt nie może zaprzeczyć, że jesteś niesamowitą, niesamowitą piosenkarką. I wykonawcą. I osobą” – powiedział Cowell Ariani.

Sędziom także podobał się podwójny akt Stoiki i Hurricane’a, najwyraźniej tak samo jak wyborcom fotelowym.

„Stałem na nogach, potem usiadłem, a potem znów stanąłem na nogi. To pokazuje, jakie to trudne” – Howie Mandel był zachwycony na początku sezonu po wykonaniu utworu „I’m a Believer” Smash Mouth. „Nie wiedzieliśmy, czy wstaniemy, nie wiedzieliśmy gdybyśmy jechali, usiądziemy. To pies i odbiera więcej sygnałów niż my. To mój ulubiony pies Act IGT„.

Sofia Vergara stwierdziła, że ​​pokaz psów i mężczyzn „był doskonały”, a Heidi Klum stwierdziła: „Sposób, w jaki ona z nim wykonuje ten układ, po prostu mnie zadziwia”.

Cowell dodał na początku sezonu: „Myślę, że jeśli chodzi o przejście od przesłuchania do występu na żywo, to jest to najlepszy występ, jaki widzieliśmy dzisiejszego wieczoru. To był występ na żywo, to był trudny program. Była niesamowita”.

Stoica i jego psi przyjaciel otrzymują nagrodę wartą milion dolarów i upragniony pobyt w Las Vegas.

READ  Książę William chce, aby książę Andrzej został całkowicie i na stałe wykluczony z życia królewskiego

the Dwugodzinny finał W programach specjalnych NBC wystąpili 30 Seconds to Mars, Jason Derulo, Jon Batiste, Leona Lewis (w duecie z Putri) i zwycięzcy sezonu 17, Majowie.