30 listopada, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Comedy Central rozszerza wyszukiwanie o gospodarza „Daily Show” Khalafa Hasana Minhaja

Comedy Central rozszerza wyszukiwanie o gospodarza „Daily Show” Khalafa Hasana Minhaja

Comedy Central ponownie podejmuje wysiłki w celu znalezienia nowego gospodarza „The Daily Show”.

Sieć kablowa Paramount Global rozważa szeroką gamę kandydatów do przejęcia sterów serialu od byłego reżysera Trevora Noaha, według osób zaznajomionych ze sprawą, które wcześniej zidentyfikowały Hasana Minhaja jako główną możliwość. Wydaje się, że decyzja ta została podjęta po niedawnym raporcie „The New Yorker”, w którym stwierdzono, że niektóre z rzekomych autobiograficznych historii, których Minhaj używał w swoich programach, zostały upiększone.

Comedy Central odmówiło komentarza, podobnie jak WME, agencja talentów reprezentująca Minhaja. Comedy Central nigdy nie potwierdziło, że Minhaj był kandydatem na to stanowisko, o czym wcześniej informowano różnorodny w sierpniu.

Wyszukiwanie talentów w „Daily Show” następuje w momencie, gdy kilka głównych wieczornych programów telewizyjnych przygotowuje się do powrotu do akcji. Podobnie jak programy „Tonight Show” i „Late Night” stacji NBC, „Late Show” stacji CBS i „Jimmy Kimmel Live” stacji ABC, „Daily Show” emitowany przez Comedy Central został zamknięty w maju z powodu strajku hollywoodzkich scenarzystów. Teraz, gdy spór pracowniczy został rozstrzygnięty, wiele programów telewizyjnych wraca na antenę. Oczekuje się, że HBO wyemituje „Real Time” Billa Mahera w piątek i „Last Week Tonight” Johna Olivera w niedzielę, a Jimmy Fallon, Stephen Colbert, Jimmy Kimmel i Seth Meyers powrócą do regularnej produkcji w poniedziałek.

Ale Daily Show stoi przed innymi wyzwaniami. Od odejścia Noaha w 2022 r. program nie ma stałego gospodarza i tymczasowo opiera się na szeregu gości. Minhaj należał do grupy kandydatów do „Daily Show”, w skład której wchodzili komicy, tacy jak Chelsea Handler, Leslie Jones, Al Franken, Kal Penn, Marlon Wayans i Sarah Silverman. Twórcy serialu, w tym Roy Wood Jr., Daisy Lyddick i Jordan Klepper, również pełnili rolę gospodarzy zastępczych.

READ  Znany reżyser Bob Rafelson, reżyser nowej ery Hollywood, umiera w wieku 89 lat

Jedna z osób twierdzi, że Minhaj wciąż jest zainteresowany tą rolą, ale dyrektorzy Paramount Global i Comedy Central również analizują badania widzów dotyczące nowych gości. Jedna z tych osób twierdzi, że w nadchodzących tygodniach sieć może również testować nową grupę gospodarzy-gości. Istnieje jednak nadzieja, że ​​nowego gospodarza będzie można wskazać jeszcze przed początkiem 2024 r., na długo przed wyborami prezydenckimi, które odbędą się w tym samym roku.

Wieczorne talk show od dziesięcioleci jest częścią ogólnokrajowego programu. Jednak niedawne zmiany w sposobie, w jaki ludzie oglądają swoje ulubione programy, zakłócają relacje, jakie te programy łączą z widzami. W 2018 r. wprowadzono siedem programów wieczornych – „Tonight” i „Late Night” stacji NBC, „Late Show” i „Late Late Show” stacji CBS oraz „Jimmy Kimmel Live” i „Daily Show” stacji ABC w Comedy Central. oraz „Saturday Night Live” w NBC. — według Vivvix, firmy monitorującej wydatki na reklamę, w 2018 r. przyciągnęły one ponad 698 mln dolarów z reklam. Do 2022 r. suma ta osiągnęła 412,7 mln dolarów, co oznacza spadek o prawie 41% w ciągu pięciu lat.

Im dłużej programy nie są emitowane, tym większe ryzyko, że widzowie nabiorą nowych nawyków lub odkryją inne możliwości odwrócenia uwagi o północy.

CBS staje przed podobnym wyzwaniem późnym wieczorem. Sieć ma nadzieję zastąpić „The Late Late Show”, ostatnio prowadzonym przez Jamesa Cordena, wznowieniem nocnego teleturnieju „@midnight” w Comedy Central. Jednak strajk scenarzystów – który wciąż trwa i prowadzony jest przez aktorów – pokrzyżował te plany. Według osoby zaznajomionej z tą sprawą dyrektorzy CBS podobno nadal rozważają wykorzystanie talentów i badania publiczności. Osoba ta uważa, że ​​CBS chce wystartować nowy program na początku 2024 r. Rzecznik CBS odmówił komentarza na temat planów dotyczących nowego programu.

READ  Stacja telewizyjna w Minnesocie znajduje stare nagranie przedstawiające bardzo młodego księcia