22 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Allmendinger przytula cegły, Chastain ma więcej wrogów niż przyjaciół

Allmendinger przytula cegły, Chastain ma więcej wrogów niż przyjaciół

„To wysiłek zespołowy, wysiłek zespołowy!” Zmierza się do kolejnego zwycięstwa drogowego w sobotę (30 lipca) na Indianapolis Motor Speedway, powiedział AJ Allmendinger.

Zwycięstwa Allmendingera i zwycięstwa na torach szosowych w ostatnich latach NASCAR Xfinity Series stały się czymś przesądzonym, a Dinger dodał do tej sławy, prowadząc 42 z 62 okrążeń Pennzoil 150. Noah Gragson i Josh Perry wzięli udział w pierwszym i drugim etapie , a Alex Bowman, Justin Algayer, Ross Chastain i Chase Briscoe zamknęli pierwszą piątkę, ponieważ wielu kierowców NASCAR Cup Series chciało zyskać trochę czasu na torze przed dzisiejszym wyścigiem.

Podczas gdy występ Allmendingera był dominujący, inni mieli trudniejszy dzień w biurze, pomimo kilku wysokich finiszów.

Zwycięzcy

Zazwyczaj z oczywistych powodów staram się zostawić zwycięzcę wyścigu na tej liście, ale po tym występie nie mogłem. Nie z powodu czego Allmendinger Zrobił jednak, ale co otworzyło mu drzwi do robienia w niedziele.

Allmendinger wygrał wyścig Cup Series w zeszłym roku w Brickyard, a teraz, po swoim trzecim zwycięstwie w Xfinity w tym sezonie (z których wszystkie odbywają się na okrążeniach na szosie, nawiasem mówiąc) „Dinger ma szansę zamiatać cały weekend Kaulig Racing . Zeszłoroczne zwycięstwo było jedynym zwycięstwem Cooliga w Cup Series w zeszłym sezonie, a jeśli uda mu się to powtórzyć, Allmendinger będzie mógł zapisać się dalej w książkach historii młodej drużyny.

Przy tak dominującym występie trudno znaleźć kogoś innego, kto faktycznie wygrał ten dzień, ale zawsze jest gdzieś pozytywna strona, prawda? Ta srebrna podszewka polegała na tym, że chociaż mogli nie skończyć tam, gdzie chcieli, JR Motorsports chłopcy Ujawnili swoją obecność. Gregson i Perry wrócili do domu z dwoma zwycięstwami etapowymi i wszyscy czterej kierowcy znaleźli się w pierwszej piętnastce.

READ  Pittsburgh Steelers zwyżkowa lista Kenny'ego Picketta na szczycie średniej głębokości wykresu

przegrani

Ross Chastain, prosto z rozprucia. Jeśli śledziłeś passę trofeów przez cały ten sezon, powinieneś wiedzieć, że wybryki Chastaina uczyniły go wrogiem numer jeden dla wielu osób w garażu. Wielu kierowców wyraziło swoje niezadowolenie ze sposobu, w jaki ludzie ścigają się w tym sezonie i w większości się z nimi zgadzam.

To najwyraźniej nie ogranicza się tylko do serii Trophy. Sheldon Creed, kierowca, o którym dużo rozmawialiśmy w tym sezonie, był czwarty, starając się o miejsce w kwalifikacjach, kiedy zadzwonił do niego Chastain. Nie trzeba dodawać, że audycja radiowa nie była specjalnie przyjazna rodzinie po incydencie. Chastain nadal nawiązuje przyjaźnie, prawda?

po wyścigu, ekspansjaDaniel McFadden z Chastain spotkał się z nim, pytając go o wypadek.

„Ścigałbym się z nim o wiele lepiej niż ścigałem się z innymi” – powiedział Chastain. Zrób z tym cytatem, co chcesz.

Okrążenie 25 było z pewnością interesujące, ponieważ oba samochody sponsorowane przez Monster Energy postanowiły znaleźć sposób na skręcenie w złym kierunku już za chwilę. Ty Gibbs splot zwój 1 i Riley Herbst Został natychmiast zauważony w następnym slalomie. Obaj biegali z przodu puszki w chwili wypadku i żaden z nich nie dał ostrzeżenia. Obaj znaleźli się pod koniec dnia w pierwszej dziesiątce, z Herbstem na szóstym miejscu, a Gibbs na ósmym.

Planer tygodnia

Cytując wielkiego kompozytora i muzyka Beyoncé: „Mam ostry sos w mojej torbie, łupie”.

Ostry sos Louisiana jest nie tylko pyszny, ale także pasuje do świetnej palety kolorów, jeśli chodzi o projektowanie schematów malowania. Żółty i czerwony zawsze sprawią, że samochód będzie błyszczał, bez względu na to, jak go użyjesz. Jednak użyte w płomieniach czynią go jeszcze lepszym. Czapki z głów dla tego, kto stworzył ten projekt; Jest w mojej pierwszej piątce w tym sezonie.

READ  Mets zamiata Cincinnati Reds, aby kontynuować gorącą passę

otwór separatora

Po raz kolejny absolutnie nic się nie zmieniło, jeśli chodzi o zwycięzców, Allmendinger dodał swój trzeci sezon, a do przerwy pozostało tylko sześć wyścigów, więc czas na zwycięstwo kierowców ucieka. Obecnie do Allmendingera dołączają Gragson, Allgaier, Gibbs, Berry, Brandon Jones i Austin Hill. To pozostawia pięć punktów do zgarnięcia, jeśli sezon zakończy się dzisiaj. Możesz być na bieżąco z rankingiem punktów tutaj.

Paliwo myśli

Często pojawiał się pomysł, aby przywrócić wyścig o owal w Brickyard, a ludzie mogą rozmawiać o tym, co chcą. Jednak wybieram inną trasę.

Ścigasz się w wkrótce przemianowanej na Camping World Truck Series na torze wyścigowym Lucas Oil Indianapolis Raceway Park i niech mnie szlag, gdyby nie był to jeden z najlepszych wyścigów, jakie widziałem przez cały rok. Nie tylko wyścig był naprawdę dobry, ale miejsce było absolutnie pełne – rzadkość w serii ciężarówek (lub Xfinity, jeśli mamy być szczerzy).

Ten wyścig sprawił, że pomyślałem: „Dlaczego Xfinity nie może biec tam i w Brickyard w tym samym roku?” tak. Rozumiem, że są o rzut kamieniem od siebie, ale kibice w okolicy żywią się sportem. Zabijają dla wielu wydarzeń każdego roku, przynajmniej po stronie Xfinity. Nie będą musieli nawet zawracać, ponieważ utwory są w zasadzie klapsem w środku kraju.

Będziesz mieć jeden wyścig na krótkich torach w ciągu połowy sezonu w IRP, a następnie kolejny tor szybkich lub szosowy w IMS. Z pewnością byłby to dobry zamiennik dla każdego z 1,5-milowych foremek do ciastek, to na pewno.

Gdzie jest następny?

Następna w kolejce jest New Holland 250 na torze Michigan International Speedway. Allmendinger również wygrał ten wyścig w zeszłym sezonie, z potrójną dogrywką. Teraz, gdy okno kwalifikacyjne zaczyna się zamykać, fani mogą oczekiwać, że kierowcy, których muszą wygrać, wyjdą z płonącymi pistoletami. Ten wyścig rozpocznie się w sobotę 6 sierpnia o 15:30 czasu wschodniego i można go znaleźć w sieci USA Network, Motor Racing Network i Sirius XM NASCAR.

READ  Jr Holiday, Devin Booker Członek amerykańskiej drużyny juniorów na Igrzyska w Paryżu: Źródła

Zapisz się do newslettera Frontstretch

Codzienna aktualizacja e-mailem (od poniedziałku do piątku) zawierająca informacje o wyścigach, recenzje, funkcje i informacje z Frontstretch.com
Nienawidzimy spamu. Twój adres e-mail nie zostanie sprzedany ani udostępniony nikomu innemu.

Udostępnij ten artykuł