14 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Bliźniacy Umieścili Maxa Keplera i Miguela Sano na liście kontuzjowanych na 10 dni

Bliźniacy Umieścili Maxa Keplera i Miguela Sano na liście kontuzjowanych na 10 dni

Bliźniacy ogłosili, że obrońca Maks Keplera I pierwszy podstawowy człowiek Miguel Sano Została umieszczona na liście rannych na 10 dni. Kepler ma złamany palec u nogi, a Sano ma zapalenie w lewym kolanie. W odpowiednich ruchach gracz defensywny Mark Contreras Wezwany z Triple-A i Twin wybrał kontrakt gracza Tim Beckham Od Triple-A, podczas gdy Billy Uber Został przeniesiony do programu IL na 60 dni, aby stworzyć listę 40 graczy dla Beckhama.

Kepler nie grał odkąd wyszedł na boisko 24 lipca, a jego umieszczenie w IL działa wstecz do 27 dnia. Prawdopodobnie opuści tylko 10 dni, jeśli nadal będzie wykazywał dobre postępy (lub jeśli złamanie nie nastąpi. Nie będzie to nadal ograniczało jego zdolności do biegania).

To był intrygujący rok dla Keplera, który ma .244/.344/.390 na 337 deskach, co jest dobrym wynikiem dla średniej 113 wRC+. Jednak między doskonałym szczęściem statcast Testy porównawcze i .361 xwOBA, Kepler faktycznie wypada gorzej w porównaniu z tym, co „powinien” pobić na podstawie swoich zaawansowanych liczb. Trzeci sezon z rzędu przeciwnicy odradzają się z Keplerem prawie za każdym razem, gdy wchodzi na planszę, w dużej mierze neutralizując większość trudnych tarcia Keplera.

Jednak Kepler był ogólnie bardzo produktywnym graczem, między swoimi silnymi liczbami uderzeń i doskonałą rękawicą na prawym korcie. Jego nieobecność jeszcze bardziej uszkodzi i tak już zmniejszone Minnesota Field Byrona BuxtonaUtknęły problemy z kolanem, ponieważ Buxton dostawał dużo czasu DH zamiast swojego zwykłego miejsca w środku pola. Leworęczni Contreras wypełnią nieco rolę Keplera, ponieważ bliźniacy uderzą teraz w Buxtona, Nick GordonA Alex Kirillov Contreras utrzymuje, Gilberto CelestinoA Kyle Garlick O trzech zewnętrznych witrynach.

Sano właśnie aktywował się z 60 dni IL na początku tego tygodnia, co sprawiło, że irytujące było to, że został ponownie odsunięty na bok z powodu problemów z chirurgicznie naprawionym kolanem. Jego ostatnia kontuzja miała miejsce, gdy Sano był na drobnej pracy odwykowej w lidze, jako menedżer Twins Rocco Baldeley Dla reporterów (w tym Do Hyung Park na MLB.com), że Sano doznał kontuzji kolana podczas poślizgu w swoim ostatnim meczu rehabilitacyjnym. Rezonans magnetyczny jest zaplanowany w Sano w poniedziałek.

READ  Keri Irving została zawieszona przez Brooklyn Nets za „niewyparcie się antysemityzmu” po kontrowersji na Twitterze

Sano przeszło operację na początku maja i zagrał w tym sezonie zaledwie 20 meczów, zdobywając 0,345 goli ponad 71 razy. Było pewne przekonanie, że bliźniacy mogą całkowicie przenieść się z Sano, ponieważ teraz wygląda jak dziwny facet na liście, jednak to ostatnie miejsce w IL utrudni wszelkie decyzje na tym froncie. Jeśli poniedziałkowy rezonans magnetyczny ujawni złe wieści, może to oznaczać koniec sezonu Sano 2022 i jest całkowicie możliwe, że kadencja w Minnesocie – bliźniacy (za 2,75 miliona dolarów) najprawdopodobniej kupią opcję Sano za 14 milionów dolarów na sezon 2023.

Beckham podpisał umowę ligową z bliźniakami w lutym, a teraz może być w kolejce, by po raz pierwszy posmakować akcji MLB od 2019 roku. Pierwszy ogólny wybór nie grał nigdzie podczas odwołanego sezonu ligowego 2020, wydając wszystko na 2021 w White Sox ze swoją spółką zależną Triple-A. Beckham grał na całym boisku i przez jakiś czas widział w swojej karierze gracza lewonożnego, więc zapewni Bliźniakom pewną użyteczną głębię z ławki.