15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Alec Bohm wyjaśnia, dlaczego został wybrany na startera All-Star dzięki zwycięskiemu golowi przeciwko Cubs – NBC Sports Philadelphia

Alec Bohm wyjaśnia, dlaczego został wybrany na startera All-Star dzięki zwycięskiemu golowi przeciwko Cubs – NBC Sports Philadelphia

CHICAGO — Zaledwie kilka godzin po tym, jak dowiedział się, że będzie startował z trzeciego miejsca w Lidze Narodowej w Meczu Gwiazd, Alec Bohm podjął decyzje, które umożliwiły mu wykonanie skoku w 2024 r., poprowadzenie ligi w RBI i pomoc Filadelfii w ustanowieniu najlepszego rekordu w baseballu do czwartego lipca.

To samo dotyczy innego All-Star Trea Turnera, który zdobył więcej 93 punktów niż tego dnia rok temu i zapoczątkował powrót przeciwko Bohmom w szóstej i ósmej rundzie.

Owls wyszli na prowadzenie w szóstej rundzie bez żadnych outów, a Filadelfia przegrała jednym golem. Turner oddał jeden strzał w pole karne, a następnie Shota Imanaga, napastnik Chicago Cubs, awansował po strzale z zewnętrznego rogu. Następnym uderzeniem była szybka piłka o prędkości 89 mil na godzinę i Bohm nie popełnił błędu, trafiając ją w lewy środkowy obszar boiska na odległość 415 stóp, na krótko zapewniając Filadelfii prowadzenie.

Cubs zremisowali po tym, jak Matt Strahome strzelił dwa runy w siódmej rundzie, ale Turner i Bohm szybko wrócili z pojedynkami na środek pola i rozpoczęli ósmą rundę. Obaj awansowali na szalonym boisku, Edmundo Sosa poprowadził Turnera po poświęceniu się do płytkiego środka, a walczący Whit Merrifield trafił na przeciwne boisko pojedynczym uderzeniem RBI, dzięki czemu Owls wygrali 5:3.

Filadelfia wygrała serię, zwiększając swój wynik do 57 zwycięstw i 29 porażek, co jest najlepszym wynikiem w tym sezonie. Zespół wygrał także cztery z pięciu meczów, odkąd Bryce Harper i Kyle Schwarber odnieśli kontuzję tego samego dnia.

Bohm ma średnią odbijania na poziomie 0,299, prowadzi w głównych ligach z 28 debletami, trafia 11 home runów i 70 RBI. Z łatwością pokonał Manny’ego Machado i zaczął od trzeciej bazy w Midsummer Classic, zdobywając 70% głosów publiczności.

Zaszczyt przyznany Boehmowi jest zasłużony i zasłużony.

READ  Dallas Mavericks vs. Minnesota Timberwolves wyniki na żywo i statystyki – 30 maja 2024

„To wiele dla mnie znaczy, ponieważ widziałem, gdzie zaczynał” – powiedział menadżer Rob Thompson w środowe popołudnie. „Obserwowałem jego pierwszy wiosenny trening po tym, jak został odebrany, widząc go w tamtym momencie i teraz, to zupełnie inny facet. zupełnie inny gracz, zupełnie inna osoba. „Przez całe życie zajmowałem się rozwojem i obserwowanie takich rzeczy naprawdę napawa mnie ogromnym entuzjazmem”.

Zack Wheeler ciężko pracował przez sześć rund, spędzając większość czasu poza boiskiem, ale ograniczył straty do dwóch goli, każdy zdobyty przez środkowego obrońcę Chicago Cubs Pete’a Crowe’a Armstronga, który lekko uderzał piłkę. Wreszcie Wheeler zdjął Crowe’a Armstronga z boiska i skierował go na środek pola, aby zakończyć wieczór 102 narzutami.

Gwiazda Filadelfii nie podejmowała żadnych decyzji i w dążeniu do zdobycia pierwszej nagrody „Cy Young” odnotowała 9 zwycięstw i 4 porażki ze średnią wyników 2,74 w 17 meczach.

Cubs strzelili pierwszą serię w końcówce drugiej rundy, po czym Rafael Marchand odpowiedział solowym home runem na początku trzeciej rundy. Jakimś cudem Marchand zaliczył pięć home runów w 102 występach jako zawodnik pierwszej ligi w porównaniu z ośmioma home runami w 1673 występach jako zawodnik niższej ligi.

Duet Marchand i Jarrett Stubbsowie spisali się znakomicie, gdy 12 czerwca JT Ralmuto wracał do zdrowia po operacji łąkotki. Zapolowi Filadelfii notowali średnią odbijania na poziomie 0,263, a odsetek uderzeń na poziomie 0,461 pod nieobecność Ralmuto. Stubbs rozpoczął zdobywanie punktów dla Filadelfii w pierwszym meczu podwójnym strzałem, który doprowadził do dwóch punktów.

Filadelfia ma na swoim koncie 18 zwycięstw, 7 porażek i 5 porażek w serii 30 meczów i odniosła 10. zwycięstwo w sezonie w czwartkowe popołudnie o 13:20 czasu wschodniego. Gracz miesiąca National League Christopher Sanchez, który od podpisania przedłużenia kontraktu o cztery lata ma na swoim koncie 16 bezbramkowych rund z rzędu, zmierzy się z Jamesonem Taillonem.

READ  Źródła: Evan Mobley z Cavaliers prawdopodobnie nie będzie mógł grać przez dłuższy czas z powodu skręcenia kostki: Źródła