6 maja, 2024

Fred VanVleet z Raptors jest oficjalnie załamany po przegranej z Clippers

Ohm YoungmisukPisarz personelu ESPN3 minuty na przeczytanie

LOS ANGELES — Strażnik Toronto Raptors, Fred VanVleet, uderzył sędziego Bena Taylora za zabranie sędziego podczas porażki Raptors 108-100 z Los Angeles Clippers w środę wieczorem na Crypto.com Arena.

VanVleet nie wycofał się z konferencji prasowej po meczu i prawdopodobnie otrzyma wysoką grzywnę od NBA.

„Nie mam nic przeciwko, wezmę grzywnę, naprawdę nie obchodzi mnie to” – powiedział VanVleet. „Myślałem, że Ben Taylor był dziś okropny. Myślę, że przez większość nocy wiesz, kim jest ta trójka [officials]- Jest jeden lub dwa game over. To samo przez dwa kolejne mecze.

„[Losing on Monday at] Denver było oczywiście twarde. Wychodzę dziś wieczorem, ostro rywalizuję, zdobywam byki – technologia, która całkowicie zmienia dynamikę gry, całkowicie zmienia jej przebieg.

„Większość sędziów stara się za bardzo. Lubię wielu sędziów, starają się jak mogą, są bardzo uczciwi i komunikują się naprawdę dobrze. Są też inni sędziowie, którzy po prostu chcą być podtrzymywani i po prostu zakończyć gra. I nikt nie przychodzi, aby to zobaczyć… Przychodzą, aby zobaczyć graczy.

Raptors zostali wezwani za 23 faule, Clippers 18, ale Los Angeles miało 31 rzutów wolnych w porównaniu do 14 rzutów wolnych w Toronto. VanVleet został odgwizdany przez Taylora za faul techniczny, a do końca trzeciej kwarty pozostało 7:02. Clippers byli wtedy na nogach o 7.

Podczas gdy Toronto uzyskało prowadzenie 70-68 w dalszej części kwarty, Clippers podwyższyli prowadzenie do 12 na krótko przed czwartym startem.

Wyniki techniczne trzeciego kwartału były ósmym VanVleet w tym sezonie.

Raptors rozegrali dwa mecze z rzędu z powodu fauli technicznych w drugiej połowie. Podczas poniedziałkowej porażki z Denver 118-113 Scotty Barnes został wezwany przez oficjalnego Scotta Fostera za faul techniczny, po czym został wyrzucony na 28 sekund przed końcem czwartej kwarty. Prowadził wówczas jeden Nuggets.

READ  Transakcja z Odellem Beckhamem Jr. oczekiwana po Święcie Dziękczynienia

Foster powiedział w raporcie puli po meczu, że Barnes został zwolniony za technika, ponieważ „użył mowy, która bezpośrednio kwestionowała integralność załogi”.

Trzech z ośmiu techników VanVleet pochodziło z Taylora, a jeden od innego sędziego z meczu, nad którym pracował Taylor. VanVleet powiedział, że „w pewnym momencie jako gracz wydaje się to osobiste i nie jest dobrym miejscem”.

Zapytano go, czy cokolwiek, co powiedział w środę wieczorem, doprowadziło go do otrzymania pomocy technicznej.

„Były takie momenty w tym roku, kiedy czułem, że nasz zespół został wyczerpany przez gwizdek” – powiedział VanVleet. „Zwłaszcza po nocy, którą właśnie spędziliśmy w Denver, jak się okazało, więc było kilka telefonów wcześniej, z którymi nie wszyscy się zgadzaliśmy. A gdybym powiedział do mojego zespołu:„ Chodźcie, grajmy dalej. '” [through] bull —- „To wymaga techniki, myślę, że to trochę szalone. Jak to, co robimy? Wiesz co mam na myśli?

„Oczywiście jest cienka granica, rozumiem to. Ale myślę, że jurysdykcja i podróż władzy, którą odbyliśmy w tym roku z niektórymi naszymi urzędnikami w tej lidze, wymknęły się spod kontroli i mogę o tym mówić , ale to śmieszne”.