22 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

5 najlepszych firm zatrudniających pracowników zdalnych w Polsce

5 najlepszych firm zatrudniających pracowników zdalnych w Polsce

Praca zdalna to prawdziwy hit w branży technologicznej. Wiele osób poszukujących pracy skłania się ku tym rolom, ponieważ zapewniają one większą równowagę między życiem zawodowym a prywatnym i niższe koszty transportu. Polskie przedsiębiorstwa są liderami w branży oprogramowania i IT Mistrzowie pracy zdalnej. Oto jedni z najlepszych pracodawców zatrudniających do pracy zdalnej w Polsce.

Najlepsze firmy zatrudniające pracowników zdalnych w Polsce

  • Samsara
  • Rozwiązania Motoroli
  • Handel
  • przeprowadzka
  • Przyszłe przetwarzanie

Firmy zatrudniające pracowników zdalnych w Polsce

Samsara Ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa i wydajności transportu i magazynowania dzięki platformie IoT. Jej technologia rejestruje i raportuje dane w czasie rzeczywistym z czujników i innego sprzętu, pomagając klientom opracowywać strategiczne przepływy pracy w celu usprawnienia ich operacji. Rozwinęła się samsara Jej polska działalność Przez wiele lat. Inwestuje w warszawskie biuro, a także zatrudnia pracowników zdalnych.

Samsara jest zatrudniona | Wyświetl otwarte role

Rozwiązania Motoroli Tworzy oprogramowanie i dostarcza rozwiązania informatyczne. Jej rozwiązania są intensywnie wykorzystywane przez organy ścigania w celu zapewnienia wsparcia komunikacyjnego i ochrony przed zagrożeniami cybernetycznymi. Motorola Solutions to duża firma informatyczna w Polsce.

Motorola Solutions zatrudnia | Wyświetl otwarte role

Powiązane lekturyFirmy programistyczne i IT w Polsce, które warto znać

Działająca od 2000 roku, Handel Jedna z najbardziej znanych polskich firm technologicznych, rekrutująca na stanowiska zdalne i hybrydowe. Współpracując z klientami globalnymi i krajowymi, firma dostarcza rozwiązania w zakresie oprogramowania i zarządzanych usług IT w ponad 30 krajach.

przeprowadzka Tworzy oprogramowanie na zamówienie dla klientów z różnych branż. Jej usługi obejmują tworzenie oprogramowania, zarządzane rozwiązania IT i testowanie oprogramowania, umożliwiając klientom usprawnienie przepływów pracy. Dzięki sztucznej inteligencji i innym technologiom cyfrowym Translokacja wyprzedza trendy technologiczne.

READ  Nowy rząd z bardzo krótką kadencją – DW – 28.11.2023

Powiązane lekturyMiędzynarodowe firmy w Krakowie warto znać

Z siedzibą w Gliwicach, Przyszłe przetwarzanie Duży dostawca IT zatrudniający na niezliczone stanowiska techniczne, w tym programistów i analityków danych. Firma działa w różnych sektorach i oferuje wszystko, od doradztwa IT po tworzenie oprogramowania i weryfikację koncepcji uczenia maszynowego.