21 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

49ers w końcu mają przewagę w harmonogramie nad ogromnymi Eagles w 13. tygodniu – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

49ers w końcu mają przewagę w harmonogramie nad ogromnymi Eagles w 13. tygodniu – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Zespół 49ers borykał się z poważnymi trudnościami w harmonogramie sezonu NFL 2023, ale w niedzielę w końcu skorzysta z nieco dłuższego odpoczynku.

Niedzielne starcie w San Francisco z Philadelphia Eagles w 13. tygodniu będzie drugim i ostatnim meczem 49ers z przewagą odpoczynku po wszystkich 17 meczach.

Zwycięstwo w czwartym tygodniu nad Arizona Cardinals nastąpiło po kilku dodatkowych dniach odpoczynku po zwycięstwie 30-12 nad New York Giants w czwartek Night Football tydzień wcześniej.

Drugi mecz 49ers w czwartkowy wieczór, zwycięstwo nad Seattle Seahawks w Święto Dziękczynienia, pozwala im udać się do Filadelfii z kilkoma dniami wolnego więcej niż Eagles.

Ta przewaga może być jeszcze bardziej widoczna po tym, jak obrona Filadelfii wyszła na boisko i wykonała zdumiewające 92 snapy w niedzielnym zwycięstwie nad Buffalo Bills po dogrywce.

Dodatkowy odpoczynek, jakim cieszyli się 49ers po powrocie do domu z północno-zachodniego Pacyfiku, jest dla nich anomalią, ale nie dla ich przeciwników. Harmonogram San Francisco na rok 2023 obejmuje cztery mecze z drużynami, które pożegnają się w tygodniu.

Tydzień 6 przeciwko Cleveland Browns, Tydzień 8 przeciwko Cincinnati Bengals, Tydzień 10 przeciwko Jacksonville Jaguars i Tydzień 15 przeciwko Arizona Cardinals. Wszystkie mecze z wyjątkiem 8. tygodnia są meczami wyjazdowymi, ponieważ 49ers muszą podróżować, a także na niekorzyść reszty.

Harmonogram 49ers nie stanie się łatwiejszy po powrocie z Filadelfii, gdzie w przyszłą niedzielę będą gościć wypoczętą drużynę Seahawks, która w czwartkowy wieczór zmierzy się z Dallas Cowboys w 13. tygodniu.

W 16. tygodniu 49ers będą mieli krótki tydzień po poniedziałkowych zawodach piłkarskich z Baltimore Ravens na stadionie Levi’s w Boże Narodzenie. W następnym tygodniu ponownie udali się po całym kraju, aby w sylwestra zagrać z Washington Commanders w meczu zaplanowanym na godzinę 10:00 czasu pacyficznego.

To Artykuł napisany przez Sharpe’a na potrzeby analizy piłkarskiejnapisany po opublikowaniu harmonogramu NFL pod koniec maja, przedstawił rozbieżności między wszystkimi 32 drużynami NFL i tym, ile odpoczynku otrzymają.

READ  Presidents Cup 2022: Międzynarodowi gracze ponownie przeżywają bitwę o zwycięstwo trzeciego dnia, stawiając drużynę USA w stan pogotowia

Z ich formuły wynika, że ​​49ers mają 26 dni odpoczynku, najwięcej w lidze, co sprawia, że ​​ich harmonogram jest najbardziej wymagający. Natomiast New York Jets, Chicago Bears i Washington Commanders mają największą przewagę, jeśli chodzi o wygodę gracza.

Na sukces zespołu w NFL wpływa więcej czynników niż harmonogram, ale mają one znaczenie. Krótkie tygodnie mogą uniemożliwić zawodnikowi przygotowanie się do meczu, jak 49ers zobaczyli z ofensywnym liniowym Spencerem Burfordem w 12. tygodniu i odbierającym Brandonem Aiyukiem w 3. tygodniu, obaj z czwartkowych wieczornych zawodów.

49ers być może będą mieli trochę więcej odpoczynku przed wyjazdem do Filadelfii, ale będą potrzebować czegoś więcej, aby pokonać rozstawionego z numerem 1 w NFC. Szatnia i sztab trenerski doskonale zdają sobie sprawę z stojącego przed nimi zadania i chociaż San Francisco skorzystało z trzech dodatkowych dni wolnych, liczą na inne rzeczy, aby opuścić wschodnie wybrzeże ze zwycięstwem w 13. tygodniu.

Pobierz i śledź podcast 49ers Talk