15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

45 produktów „Rozpieszczaj się”, które naprawdę dobrze wykorzystasz

45 produktów „Rozpieszczaj się”, które naprawdę dobrze wykorzystasz

Należy pamiętać, że redukcja szumów wynosi do 95% — jest to idealne rozwiązanie, jeśli to konieczne, aby chronić uszy przed ruchem ulicznym i hałasem dzieci, ale nie w 100%, ponieważ Wersja Apple.

Sprawdź Słuchawki Tik Toka W pracy.

Oto, co BuzzFeeder Maitland Quitmeyer ma do powiedzenia na temat tych słuchawek: „Właściwie kupiłem te zdjęcia, kiedy pokazałem je po raz pierwszy – Zastanawiałem się nad zakupem AirPods Max, ale bardzo martwię się tym, jak słuchawki będą pasować -I jestem wrażliwy na to, że moje uszy nagrzewają się po długim noszeniu słuchawek. Zamiast więc decydować się (lub wcześniej) na wersję za 500 dolarów, pomyślałem, że dobrym pomysłem będzie wypróbowanie tej wersji beta. Okazało się, że do tej pory je kocham! Są bardzo wygodne i nie przegrzewają uszu. Jakość dźwięku dla moich niewyspecjalizowanych uszu jest również doskonała! W moim przypadku funkcja redukcji szumów sprawdza się — blokuje irytujący hałas uliczny, dzięki czemu mogę całkowicie zanurzyć się w muzyce.

Obiecująca recenzja: „Te słuchawki są zaskakująco świetne. Byłem pod wielkim wrażeniem ich jakości, biorąc pod uwagę cenę. Można je łatwo sparować, są ładowane i są bardzo ładne.” Ludzie naprawdę pytali mnie, czy to AirPods Max. Bardzo podoba mi się również sposób, w jaki można wstrzymywać/przeskakiwać i regulować głośność na słuchawkach (czego brakuje wielu słuchawkom). Redukcja szumów jest bardzo dobra. Kiedy odtwarzam muzykę, niewiele słyszę. Kiedy nie ma muzyki, nadal wiele z niej tłumi, ale nie wszystko, jak większość słuchawek. Szkoda, że ​​nie mogli trochę zwiększyć głośności, ale nadal mają świetną jakość dźwięku. 4,5/5″-Klient Amazona

Zdobądź go z Amazon za 65,99 dolarów.