15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Zwróć uwagę na pokusę – The New York Times

Zwróć uwagę na pokusę – The New York Times

6 d. Może dlatego, że ten wpis jest podobny na początku i na końcu do „Asteroids”, ale było to dla mnie trochę naciągane. „Na przykład galaktyki” – rozwiązuje ANDROIDS; To ciekawostki na temat marki, w tym gamy używanych przez nią smartfonów Samsung System operacyjny, o którym mowa.

25 D. Potrzebowałem każdej litery wpisu skoczka w tym przypadku, „Rafael ______”, trzecibazowy drużyny All-Star drużyny Red Sox. Nie jest to moje doświadczenie. Raphael Devers bierze udział w „Times Mystery” po raz pierwszy, chociaż był Od 2017 roku czołowy zawodnik ligi.

35 D. „Kłamliwy?” Rozwiązuje piękną i niezapomnianą grę słowną: NA WYZWANIE. (Mówmy o Pavlovianie! Przypomniała mi się gra „Prawda czy wyzwanie” na obozie letnim, w którym uczestniczyłem w zeszłym stuleciu, choć nie mam pojęcia, czy ktoś będzie w nią grał w 2024 r.)

Jestem bardzo podekscytowany powrotem do „The New York Times”! Dziękuję wszystkim, którzy rozwiązali tę zagadkę i sprawili, że stało się to możliwe.

Ta łamigłówka, podobnie jak moja ostatnia, jest zbudowana wokół kluczy 1 w dół i 15 w poprzek. Fraza w 1D była moim pierwszym wpisem, o którym pomyślałem pewnego dnia zeszłego lata i uznałem, że będzie szczególnie godna umieszczenia w sieci. Postanowiłem dla zabawy spróbować symetrii ukośnej i jestem naprawdę zadowolony z wyniku.

Spośród wskazówek, które znalazły się w ostatniej układance, moimi ulubionymi były 41A, 25D i 48D, z których bardzo się cieszę, że redaktorzy je zachowali. Ze wskazówek, które zmienili, najbardziej podobał mi się 19A, a zwłaszcza 10D, który uważałem za sprytny.

Prywatnie za nieco ponad tydzień kończę 21 lat, więc traktuję tę łamigłówkę jako prezent urodzinowy dla siebie. Dziękuję za rozwiązanie, mam nadzieję wrócić wkrótce!

Krzyżówka New York Timesa ma otwarty system przesyłania, a swoje łamigłówki można przesyłać online.

READ  Bobby Kotick pozostanie w Activision Blizzard do końca tego roku

Aby uzyskać wskazówki, jak zacząć, przeczytaj naszą serię Jak zrobić krzyżówkę.

Abonenci mogą Rzuć okiem na klucz odpowiedzi.

Czy próbujesz wrócić do strony z puzzlami? Tutaj.

Co myślisz?