29 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Zwolniony kierownik stacji benzynowej próbuje zastąpić dawnych szefów

Zwolniony kierownik stacji benzynowej próbuje zastąpić dawnych szefów

  • Kierownik stacji benzynowej w Kalifornii stracił pracę po omyłkowym ustaleniu ceny benzyny na 69 centów za galon.
  • Siostra Johna Szczeciny stworzyła GoFundMe, która zebrała ponad 20 000 dolarów na spłatę właścicieli stacji.
  • „Choć kosztowało mnie to moją pracę, to w porządku. Bo prawda jest taka, że ​​wiesz, to moja wina” – powiedział Szczina.

Były kierownik stacji benzynowej w Shell, John Schcicina, próbuje spłacić swojemu byłemu pracodawcy, po tym, jak błędnie wycenił benzynę premium na tak niską 69 centów za galon.

Stacja Shell Szczecinna w Rancho CordovaA KaliforniaA Klienci zatonęli, gdy pomylili punkt dziesiętny 6,99 USD za galon benzyny premium z 69 centami, Według CBS Sakrament

Zanim błąd został naprawiony po kilku godzinach, klienci to robili Przybyli na stację Aby skorzystać z niezamierzonej transakcji w obliczu rosnących cen gazu. Błąd podobno kosztował sprzedaż stacji benzynowych 20 000 $ szczęście.

„Od razu pomyślałem, że zostaliśmy okradzeni i bałem się, że kasjerom stało się coś strasznego” – Szczecin, który później stracił pracęPowiedzieć Washington Post. – Nawet jeśli kosztowało mnie to moją pracę, to w porządku. Bo prawda jest taka, wiesz, że to moja wina.

Mówi się, że z pomocą przyjaciół i rodziny były menedżer próbuje teraz spłacić stację benzynową Shell niezależna własność. Osoba, która powiedziała, że ​​jest siostrą Szczeciny, Paulą Jackson, złożyła akta GoFundMe To zebrało dość pieniędzy na pokrycie szkód. Szczecin i jego siostra umawiają się na zwrot pieniędzy Shellowi.

„On nie musi tego płacić” – powiedział Jackson Washington Post. „Ale sam fakt, że to robi i chce to robić, pokazuje wiele charakteru, uczciwości i odpowiedzialności i jestem z niego naprawdę dumny”.

W czasie prasy GoFundMe przekroczył swój cel, pozyskując co najmniej TK, 000 dolarów.

READ  Dostawy Boeinga, zamówienia rosną w maju przed Paris Air Show

„Chcemy podziękować wszystkim za zachęcające słowa i wsparcie finansowe! Osiągnęliśmy nasz cel i jesteśmy teraz w trakcie organizowania zwrotu” – powiedział w piątek na stronie. „Doceniamy was wszystkich życzliwość i hojność!”