30 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Zscaler Stock pojawia się jako najlepsze szacunki Zscalera dotyczące wzrostu cyberbezpieczeństwa w chmurze

Zscaler Stock pojawia się jako najlepsze szacunki Zscalera dotyczące wzrostu cyberbezpieczeństwa w chmurze

Skaler Z (ZS). Prognoza finansowa spółki na 2023 rok dla akcji Zscalera została przedstawiona w powyższych widokach.
XAkcje ZS wzrosły o 21,9%, zamykając się po 188 dniach giełda dzisiaj. Firma zajmująca się cyberbezpieczeństwem ogłosiła wyniki za lipiec po zamknięciu rynku w czwartek.

„Zscaler był ostatnią firmą (cyberbezpieczeństwa), która zgłosiła wyniki dla tego cyklu zysków i wyraźnie wyróżniała się jako zapewniająca najlepsze wyniki i najsilniejsze wskazówki”, powiedział w raporcie analityk Wells Fargo, Andrew Nowinsky.

Dodał: „Dobra wydajność wynikała w dużej mierze z faktu, że firma została zbudowana specjalnie dla tego typu makrośrodowiska, w którym budżety są zaostrzone, a firmy szukają sposobów na obniżenie kosztów. Zscaler może wyeliminować wiele produktów punktowych i uprościć infrastruktury elektronicznej, a wszystko to przy jednoczesnym obniżeniu kosztów po stronie klienta.”

Akcje ZS: zarobki, przychody przewyższające wyniki

Przed publikacją wyników Zscalera, akcje cyberbezpieczeństwa spadły o 54% w 2022 roku.

Firma z siedzibą w San Jose w Kalifornii podała, że ​​zysk na akcję wyniósł 25 centów na akcję, co stanowi wzrost o 78% w porównaniu z 14 centami rok wcześniej. Firma podała, że ​​przychody w kwartale lipcowym wzrosły o 61% do 318,1 mln USD.

Analitycy spodziewali się, że Zscaler zaraportuje zysk w wysokości 21 centów na akcję ze sprzedaży w wysokości 305,4 miliona dolarów. Rachunki również wzrosły o 57% do 520,4 mln USD, w porównaniu do szacunków 467,2 mln USD.

W roku podatkowym 2023, który rozpoczyna się w kwartale październikowym, Zscaler powiedział, że spodziewa się zarobków w wysokości 1,17 USD na akcję w połowie swojej prognozy, przed szacunkami 1,04 USD na akcję.

Zscaler powiedział, że spodziewa się przychodów w przedziale od 1,49 miliarda do 1,50 miliarda dolarów. Analitycy spodziewali się, że przychody wyniosą 1,468 mld dolarów.

Zasoby reklamowe Zscaler: Najlepsze prognozy rozliczeniowe

Firma spodziewała się, że rachunki fiskalne za 2023 r. wyniosą 1,93 miliarda dolarów, w porównaniu do szacunków 1,859 miliarda dolarów.

READ  Kontrakty terminowe na akcje są płaskie, ponieważ inwestorzy czekają na główny raport o inflacji za listopad

„Pomimo niepewnego krajobrazu makroekonomicznego, który wciąż ewoluuje, nadal widzimy pozytywny popyt na naszą platformę Zero Trust Exchange, ponieważ zwiększa ona bezpieczeństwo firm, upraszcza technologie informacyjne i obniża koszty” – powiedział dyrektor generalny Jay Choudhury w rachunku zysków i strat firmy.


Weź udział w naszej anonimowej ankiecie i powiedz nam, co sprawia, że ​​jest świetnym brokerem online.

Dziesięciu uczestników wygra kartę podarunkową Amazon o wartości 50 USD.


Kierując się do raportu zysków Zscalera, firma ma względną ocenę siły wynoszącą 17 na 99 możliwych, zgodnie z Kontrola zapasów IBD.

Ponadto Zscaler zapewnia usługi cyberbezpieczeństwa oparte na chmurze w 150 centrach danych na całym świecie

Portale bezpieczeństwa internetowego Zscaler skanują ruch danych klientów w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania. Zscaler Private Access, czyli usługa w chmurze ZPA, zastępuje wirtualne sieci prywatne lub VPN w celu obsługi pracy zdalnej.

Jeśli jesteś nowy w IBD, rozważ przyjrzenie się system obrotu akcjami A Podstawy CAN SLIM. Wyróżnia wzory wykresów W przypadku problemów takich jak akcje Zscalera jest jednym z kluczy do wskazówek inwestycyjnych.

Obserwuj Reinhardta Krause’a na Twitterze Umieść tweeta Aktualizacje dotyczące sieci bezprzewodowych 5G, sztucznej inteligencji, cyberbezpieczeństwa i przetwarzania w chmurze.

Może Ci się spodobać

Wiadomości z rynku niedźwiedzia i jak radzić sobie z korektą rynkową

Jak używać 10-tygodniowej średniej ruchomej do kupowania i sprzedawania?