25 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Źródła – Niedźwiedzie wymieniają rasę Montez na liderów

Źródła – Niedźwiedzie wymieniają rasę Montez na liderów

Courtney Cronin i Joon Kim31 października 2023 o 11:52 ET4 minuty na przeczytanie

Stephen A. oczekuje W Waszyngtonie następuje zmiana po handlu Montez Sweat

Głos zabrał Stephen A. Smith i Jeff Saturday w Chiefs rozdają Bears Montez Sweat w zamian za wybór w drugiej rundzie.

the Chiefs and Bears zgodzili się na transakcję, na mocy której Montez Sweat przeniesie się do Chicago w celu uzyskania wyboru w drugiej rundzie draftu w 2024 roku, poinformowały we wtorek źródła Adama Scheftera z ESPN.

Sweat (27 l.) kończy swój kontrakt w ostatnim roku, a przywódcy wybierają teraz wybór w drafcie, a nie wybór zastępczy, który otrzymaliby, gdyby Sweat podpisał kontrakt gdzie indziej jako wolny agent w przyszłym roku.

Wiadomość ta pojawia się kilka godzin po tym, jak źródła poinformowały Jeremy’ego Fowlera z ESPN, że Bears wyrazili zgodę obrońcy narożnika Jaylonowi Johnsonowi na wymianę zawodników. Johnson (24 l.) kończy swój debiutancki kontrakt w ostatnim roku i powiedział, że szuka „szacunku i bezpieczeństwa” w postaci nowej umowy.

Ta wymiana powoduje, że w środku sezonu Chicago ma największy pośpiech w podaniu w lidze. Bears oddali trzech z czterech starterów z linii defensywnej przed sezonem 2023 w trybie wolnej agencji, a wybory w drugiej i trzeciej rundzie wydali na defensywnego ataku Gervona Dextera Sr. I Zacha Pickensa. The Bears mają w tym sezonie 10 worków najniższych w NFL i 46 nacisków, co plasuje ich na 30. miejscu.

W ośmiu meczach Sweat zgromadził 6,5 worków, co daje mu łączną liczbę 35,5 worków w ciągu pięciu sezonów.

Wybór Chicago w drugiej rundzie wyborów w 2024 r. jest obecnie wyborem nr 35 w drafcie. W ostatecznym terminie wymiany w 2022 roku Bears wysłali do Pittsburgha wybór w drugiej rundzie draftu dla skrzydłowego Chase’a Claypoola, który zagrał w 10 meczach w Chicago. Bears przekazali Claypool Miami Dolphins po zwycięstwie nad Waszyngtonem w 5. tygodniu.

Dla liderów ten ruch jest ukłonem w stronę ich historii porażek i trudności w utrzymaniu nienaruszonej linii obrony. Spocony i defensywny koniec Chase Young po tym sezonie obaj są wolnymi agentami. Waszyngton dał już duże kontrakty obrońcom Daronowi Payne’owi i Jonathanowi Allenowi na ostatnie dwa sezony.

Poza sezonem Waszyngton wyraził zainteresowanie przedłużeniem działalności Sweat, ale wraz ze zmianą sytuacji właścicielskiej – Josh Harris przejął stery dopiero pod koniec lipca – rozmowy nie rozwinęły się. Liderzy powiedzieli także Youngowi, że nagrodzą go, jeśli będzie miał produktywny sezon.

Ponieważ Waszyngton pozostaje optymistą co do rozgrywającego Sama Howella, zespół może pozostawić niedrogiego rozgrywającego na następne dwa sezony. To pozostawiłoby wystarczająco dużo miejsca zarówno dla Sweata, jak i Younga, ale spowodowałoby również niezrównoważoną strukturę wynagrodzeń kapitanów – z dużymi inwestycjami w linii defensywy i niewielkimi w innych miejscach.

Gdyby na przykład Waszyngton przedłużył Sweat i użył tagu franczyzowego w przypadku Younga, trzech defensywnych liniowych zarobiłoby w przyszłym sezonie ponad 20 milionów dolarów w meczu z Capem, a jeden ofensywny liniowy zarobiłby ponad 10 milionów dolarów.

Kosztowna linia nie doprowadziła do produktywnych zagrań obrony. Waszyngton zajmuje szóste miejsce w lidze z 25 workami, ale liderzy zajmują 23. miejsce pod względem wskaźnika szybkich zwycięstw. Wśród defensywnych liniowych Young zajmuje piąte miejsce w tym obszarze, ale żaden z jego kolegów z drużyny nie znajduje się w pierwszej 55-tce.

Waszyngton wybrał Race z 26. wyborem w pierwszej rundzie draftu do NFL 2019, a wybór został uzyskany, gdy zespół wrócił do pierwszej rundy.

Sweat natychmiast rozpoczął pracę na pełny etat i był produktywny, choć nie zgromadził jeszcze więcej niż dziewięciu worków w sezonie. Według badań ESPN Stats & Information, Sweat jest jednym z siedmiu zawodników, którzy zdobyli co najmniej pięć zwolnień w każdym z pięciu ostatnich sezonów (od 2019 r.), obok Chrisa Jonesa, Mylesa Garretta, TJ Watta, Khalila Macka, Maxxa Crosby’ego i Briana Burnsa . .

Uważany jest również za solidnego obrońcę i jest wytrzymały. Sweat opuścił siedem meczów w 2021 r., kiedy doznał złamania szczęki, opuścił jeden mecz z powodu Covid-19 i dwa kolejne po tym, jak jego brat został postrzelony i zabity. Jednak przez pozostałe cztery sezony Sweat nigdy nie opuścił żadnego meczu.

READ  NFL Draft 2022: Zobacz zabawną reakcję Rams na niespodziewany wybór Patriotów Cole'a Strange'a