29 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Zimowa wyprzedaż Steam pozwala zaoszczędzić nawet 60 procent na niektórych naszych ulubionych grach

Zimowa wyprzedaż Steam pozwala zaoszczędzić nawet 60 procent na niektórych naszych ulubionych grach

Trwająca promocja stanowi doskonałą okazję do nadrobienia zaległości w najnowszych grach, w tym w RPG akcji zabijającym demony Diablo IV (28 USD zniżki), wspaniała nowa wersja Martwa przestrzeń (36 USD zniżki) i Mortal Kombat 1 (rabat 35 USD). Inne tytuły, które nie zostały przecenione, ale nadal warto obejrzeć, to GOTY Contender Wrota Baldura 3 (6 USD zniżki), kokon (5 USD zniżki), urocza i ekscytująca gra o eksploracji głębin morskich, Dave, nurek (4 USD zniżki).

W sprzedaży jest też mnóstwo starszych tytułów, na wypadek gdybyś zagrał już wszystkie wymienione powyżej utwory z 2023 roku. Cyberpunka 2077 Na przykład połowa ceny 29,99 USD i niedawno wydana wersja Wydanie końcowe Cena spadła już do zaledwie 51,04 USD (39 USD zniżki). the Gigantyczna grupa W sprzedaży za jedyne 35,63 USD (94 USD zniżki) – co jest świetną okazją, biorąc pod uwagę niesamowity pakiet Hades, twierdza, TranzystorI całopalenie Wraz z odpowiednimi ścieżkami dźwiękowymi.

Nie jest tajemnicą, że w nim uczestniczymy krawędź Jesteśmy wielkimi fanami Stream Decks Elgato i dlatego jesteśmy podekscytowani, że tak wiele z nich jest obecnie w sprzedaży. Obecnie np. Stream Deck Mini W sprzedaży za 59,99 USD (20 USD taniej) o godz Amazonka I Zdjęcia B&H, co jest jedną z najlepszych cen, jakie widzieliśmy w tym roku. Jeśli potrzebujesz większego makrokontrolera,… Stream Deck XL To także zależy 189,99 USD (60 USD zniżki) o godz Amazonka, Najlepsza ofertaI Zdjęcia B&Hczyli tylko o 5 dolarów mniej niż jego najlepsza dotychczas cena.

Obydwa modele są wyposażone w programowalne przełączniki LCD, za pomocą których można włączać inteligentne światła, wysyłać e-maile, zmieniać status Slack lub włączać skróty do wielu innych zadań. Jednakże Elgato Stream Deck XL posiada w sumie 32 konfigurowalne przyciski makr, podczas gdy Stream Deck Mini ma tylko sześć. Oznacza to, że w mniejszym formularzu nie będzie można utworzyć tylu skrótów, jednak nadal będzie można utworzyć co najmniej dwa, aby uprościć przepływ pracy.

READ  BeReal: ta aplikacja społecznościowa blokuje edytowane zdjęcia, aby zachęcić użytkowników do bycia bardziej realnymi