29 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Zgodnie z raportem sztab szkoleniowy Lakers nalegał, by poradzić sobie z Russellem Westbrookiem w terminie

Zgodnie z raportem sztab szkoleniowy Lakers nalegał, by poradzić sobie z Russellem Westbrookiem w terminie

usatsi

Nikt nie jest powiązany z Los Angeles Lakers Wydaje się być zadowolony Russell Westbrook ekspertyza. Magic Johnson – który nadal ma wpływy w organizacji, mimo że nie pracuje już dla niej oficjalnie –Powiedział To może być najgorsza transakcja w historii zespołu. Westbrook sam narzekał O tym, jak traktowali go jego fani. Raporty wskazywały, że istnieją Gracze w drużynie Czułem, że zespół musi się przenieść…może w tym gwiazdy James Lebron A Antoniego Davisa. A teraz, według Bill Oram, zawodnik lekkoatletyczny, Sam AmecSztab szkoleniowy zespołu podobno również naciskał na zawarcie umowy z Westbrook w terminie.

Westbrook publicznie skrytykował tych pracowników. Trener Lakers, Frank Vogel, wycofał Westbrooka z kilku meczów pod koniec czwartej kwarty. Handel w końcu nie doszedł do skutku. Lakers podobno omawiali umowy z Rakiety Houstonale nie byli skłonni rezygnować za to z dużego projektu kapitałowego John Wallktóry nie grał w tym sezonie.

Teraz sztab szkoleniowy i Westbrook muszą pracować nad niekomercyjnymi konsekwencjami. Podobno w organizacji podjęto starania o: Vogel do ławki Westbrook, ale podobno temu zaprzeczył. To ironia losu, biorąc pod uwagę ten raport i nie jest jasne, jak długo Westbrook pozostanie w początkowym składzie.

Frustracja personelu z nim ma sens. Westbrook połączył siły z Jamesem i Davisem, dwiema supergwiazdami, które korzystają z dużej części nieruchomości. Jego największą szansą na przyczynienie się do tego zespołu było trzymanie się obrony, wykonywanie sprytnych uderzeń i ograniczanie inwersji. Nie zrobił żadnej z tych rzeczy, a on i Vogel podobno Miał napiętą twarz Podczas ostatniej sesji filmowej.

Wydaje się, że wszystkie wiadomości dotyczące pozycji Westbrooka w organizacji były ostatnio negatywne. Drużyna z pewnością będzie starała się zastąpić najlepszego zawodnika poprzedniego sezonu, ale na razie obie drużyny trzymają się razem przez co najmniej kolejny miesiąc.

READ  49ers pozostaje nr 1; Spadek delfinów i bengali – NBC Sports Chicago