1 października, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

The Braves podpisali dwuletni kontrakt z Tylerem Matzkiem

The Braves podpisali dwuletni kontrakt z Tylerem Matzkiem

Braves ogłosili, że podpisali lewicę Tylera Matzika do dwuletniej umowy o wartości 3,1 miliona dolarów. Istnieje również opcja klubowa o wartości 5,5 miliona dolarów na rok 2025 bez wykupu. W pierwszym roku zarobi 1,2 miliona dolarów, a w drugim 1,9 miliona dolarów Justin Toscano z Atlanta Journal. Matzek przeszedł operację Tommy’ego Johna w październiku i prawdopodobnie przegapi cały sezon 2023.

Matzek, lat 32, był dobrą historią w ostatnich latach, ponieważ przez jakiś czas nie grał w baseball z powodu „elips”. Grał dla Gór Skalistych w 2014 i 2015 roku, ale potem tak źle radził sobie z problemami z kontrolą, że został zdegradowany do nieletnich na sezon 2016-19, w tym opuścił cały sezon 2017 i rzucił piłkę Indy w 2018 roku. drogę powrotną do głównych klubów i ugruntował swoją pozycję jako użyteczny element bullpen w Atlancie. Od 2020 do chwili obecnej rzucił 135 2/3 inningów, uzyskując średnio 2,92 ERA, średnią piłki po ziemi 38,2% i wskaźnik uderzeń 27,4%, pomimo wysokiego wskaźnika chodu wynoszącego 13,4%.

Niestety, jego historia napotkała przeszkodę pod koniec tego sezonu, ponieważ został wykluczony z klubowego składu NLDS z powodu dyskomfortu w łokciu. Następnego dnia ogłoszono, że będzie wymagał operacji Tommy’ego Johna. Biorąc pod uwagę typowe 12-18 miesięcy na powrót do zdrowia po takiej procedurze, Matzek prawie na pewno przegapi całą kampanię 2023 roku.

Wszedł tej zimy z nieco ponad czterema latami służby w MLB, co oznacza, że ​​ma jeszcze dwa lata kontroli nad klubem w drodze arbitrażu. Biorąc pod uwagę jego długą nieobecność, Atlanta mogła rozważyć niewystawienie go przed dzisiejszym terminem, ale zamiast tego zgodziła się na kontrakt, który obejmuje jego pozostałe sezony w Arbab i być może także rok wolnego agenta. Matzek zarobił 1,4 miliona dolarów w 2022 roku i było to wcześniej oczekiwane Współpracownik MLBTR, Matt Schwartz, zanim pojawiły się wiadomości o Tommym Johnie, podnosząc cenę do 1,8 miliona dolarów. Atlanta zapłaci Matzekowi taką samą cenę, jaką otrzymał w 2022 roku i nie dostanie nic za tę inwestycję w 2023 roku, ale może zobaczyć, że to się opłaci w przyszłości. Jeśli chodzi o Matzka, prawdopodobnie mógłby znaleźć nieco podobny układ w wolnej agencji, gdzie zespoły czasami oferują dwuletnie umowy kontuzjowanym miotaczom, nawet jeśli wiedzą, że nie będą zdrowi na pierwszą umowę. Ale zdecydował się pozostać przy organizacji, którą znał, i nadal zarabiać na odwyk, wiedząc, że czeka na niego praca, gdy wyzdrowieje.

READ  Indianapolis Colts usuwa gwiazdę LB Shaquille Leonarda z listy PUP