30 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Zelda: Majora's Cutscene Mask podczas przełączania najwyraźniej „bardziej wyrafinowanego na N64” z emulacji konsoli wirtualnej Wii

Zelda: Majora’s Cutscene Mask podczas przełączania najwyraźniej „bardziej wyrafinowanego na N64” z emulacji konsoli wirtualnej Wii

The Legend of Zelda: Majora’s Mask widziana w pakiecie Switch Online Expansion (Zdjęcie: Nintendo)

Nintendo wczoraj Kolejna gra dodana do dodatku Switch Online I zaktualizuj bibliotekę N64 do wersji 2.0.0.

to było tam? Wszelkiego rodzaju ulepszeniaale ta najnowsza aktualizacja jest wyrównana lepszy Wydaje się, że niż się spodziewano. Według „Zelda 64 Scholar” i użytkownika Twittera FIGA (Zgodnie z wyjaśnieniem administratora danych Nintendo kopuła owsa), emulacja The Legend of Zelda: Maska Majory W Switch Online jest w rzeczywistości „bardziej dokładny dla N64” w jednej „sytuacji” niż w wersji na konsolę wirtualną Wii.

Ostrzeżenie – spoilery maski Majora na poniższym filmie:

OatmealDome: „Majora’s Mask – Oto sytuacja, w której wersja Switch jest w rzeczywistości * lepsza * niż poprzednie wersje i bardziej dopracowana dla N64, dzięki łatce dodanej przez Nintendo. Naprawia scenę, która działa zbyt szybko, powodując, że też się kończy wcześnie.”

To imponujące, jeśli tak jest – biblioteka Wii Virtual Console N64 wciąż jest uważana przez wielu za „najlepszą” generację emulacji Nintendo N64. Więcej na ten temat przeczytasz w naszych poprzednich wpisach.

Jak dalej wyjaśnia OatmealDome, dokładność znaleziona w wersji Majora’s Mask na Switch to dobra wiadomość dla fanów, którzy domagali się wrażeń bardziej podobnych do oryginalnej wersji Nintendo 64, ale nie tak świetnej dla społeczności szybkości, gdzie ukończenie technicznie zajmuje więcej czasu. .

The Legend of Zelda: Majora's Mask widziana w pakiecie Switch Online Expansion
The Legend of Zelda: Majora’s Mask widziana w pakiecie Switch Online Expansion (Zdjęcie: Nintendo)

możesz zobaczyć Wiele innych ulepszeń we wczorajszej historii. To kolejny przykład wysiłku, jaki Nintendo najwyraźniej wkłada teraz w tę płatną usługę, aby nie tylko ją ulepszyć, ale w tym przypadku uczynić ją jeszcze lepszą niż poprzednie emulacje gier na N64.

Czy jesteś gotowy, aby po najnowszej aktualizacji zmienić wygląd dodatku Switch Online Expansion Pack? Czy masz już subskrypcję? Zostaw swoje przemyślenia w komentarzach.

READ  Podsumowanie: Recenzje w Advance Wars 1 + 2: Re-Boot Camp