19 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Brak gry Smash Bros.  Ultimate na Evo 2022 dzięki Nintendo

Brak gry Smash Bros. Ultimate na Evo 2022 dzięki Nintendo

Plakat przedstawiający niektóre myśliwce z Super Smash Bros.  Ultimate dla Switcha od Nintendo.

zdjęcie: Nintendo

Super Smash Bros. nie będzie wyróżniony W Evo 2022, największe wydarzenie roku w grach walki. Organizacja e-sportowa należąca do Sony ogłosiła w oświadczeniu utratę bojownika platformy na Twitterze dzisiajI wydaje się, że winę za decyzję obarcza Nintendo, które historycznie starało się ściśle kontrolować sposób, w jaki jego gry są prezentowane na wolności.

Po ujawnieniu pełnego zestawu gier, które będą rozgrywane na Evo 2022 w transmisji na żywo 8 marca na Twitchu, organizacja uprzedziła pytania dotyczące Rozbić Bros. Mówiąc z góry, że nie zostanie uwzględniony. „Chcemy ci to powiedzieć z góry Super Smash Bros. „Nigdy się nie pojawią” – napisali organizatorzy Evo. Od 2007 roku widzieliśmy historyczne momenty Super Smash Bros stworzone podczas wydarzeń Evo. Jesteśmy zasmuceni, że Nintendo zdecydowało się nie kontynuować tej spuścizny z nami w tym roku.”

Evo było online dopiero w zeszłym roku z powodu pandemii i Anulowany w 2020 roku z powodu zarzutów o niewłaściwe zachowanie seksualne Przeciwko ówczesnemu dyrektorowi generalnemu turnieju. Przed tym , Rozbić Bros. Najwyższy byłem Wyróżniony na wydarzeniu 2019. Rozbić Bros.i później Smash Bros. Way UOba stają się co roku główną częścią serii mistrzostw, co skutkuje kilkoma konkurencyjnymi meczami i bieżącymi momentami Ważne momenty w historii e-sportu Wraz ze spuścizną z serii bijatyk, takich jak uliczny wojownik A Tekken.

Jednak Nintendo nie zawsze radziło sobie dobrze z Evo. ten Mario-producent Niesławny próbował się zamknąć bijatyka Mistrzostwa na Evo 2013i nalegał, aby nie zezwalać na transmisję turnieju na żywo Rozbić Bros. mecze. Ale po luzach fanów i graczy firma w końcu ustąpiła.

marzec 2021, Sony ogłosiło, że kupi Evo. A w listopadzie ubiegłego roku Nintendo ogłosiło, że będzie współpracować z Panda Global, aby… własnych gospodarzy Rozbić Bros. konkurencyjny torChociaż firma nie ujawniła jeszcze szczegółów, kiedy rozpocznie się seria. Nie jest jasne, czy te konkurencyjne wydarzenia odegrały rolę w tej decyzji.

„Nintendo cieszyło się z interakcji z fanami podczas poprzednich turniejów Evo i życzę organizatorom programu wszystkiego najlepszego w ich nowym projekcie” Rzecznik Nintendo Powiedział w tym czasie. „Będziemy nadal oceniać Evo i inne możliwości, ponieważ planujemy na przyszłość zarówno online, jak i offline Super Smash Bros.. Aktywność mistrzostw.

Nintendo, Sony, Evo nie odpowiedziało od razu na prośbę o komentarz.

Evo 2022 mógł być pierwszy raz Super Smash Bros. Zostałby pokazany na wydarzeniu ze wszystkimi dostępnymi postaciami do pobrania. Trzy lata po premierze, w październiku ubiegłego roku Nintendo ujawniło, że Królestwa Serca sura Będzie 86. i ostatnim zawodnikiem w grze. Zwolennik walki wręcz i były zwycięzca EVO, Juan „Hungrybox” Debiedma, Zasugerowałem Gracze poprowadzą swój własny turniej w Las Vegas 5 sierpnia, w ten sam weekend co Evo 2022.

READ  Sony potwierdza, że ​​gra Team Ninja Rise of the Ronin nie zostanie wydana w Korei