30 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Cleveland Browns Introduce Quarterback Deshaun Watson

Zegar tyka od decyzji Deshauna Watsona w NFL

Obrazy Getty

Cokolwiek robi NFL, jeśli chodzi o Deshaun WatsonZakłada się, że należy go ukończyć przed pierwszym tygodniem.

Krok pierwszy, zgłoszone spotkanie z Watsonem, które odbędzie się w tym tygodniu. Drugi krok, pod Nowa procedura ligowa Od 2020 roku NFL proponuje ewentualne kary.

Krok trzeci, funkcjonariusz ds. dyscypliny przeprowadzi dochodzenie, oskarży i ewentualnie przeprowadzi przesłuchanie i wyda decyzję.

W kroku czwartym Rzecznik lub jego przedstawiciel rozpatruje odwołanie, a decyzja jest ostateczna i wiążąca.

Chociaż wynik nie jest jasny, jest całkiem jasne, że zajmie to trochę czasu. Obozy otwarte za około dwa miesiące. Sezon regularny zaczyna się za 17 tygodni.

umieścić znak. umieścić znak. umieścić znak.

Nie bądź zszokowany, jeśli sugerowane przez ligę słowo komentarza stanie się kamieniem węgielnym złych wiadomości weekendu z okazji Dnia Pamięci (Memorial Day). Może w czwartek zamiast w piątek, żeby było mniej jasne. Następnie rzecznik ds. dyscypliny rozpocznie proces w czerwcu, być może podejmując decyzję w samą porę, aby przekazać złe wieści czwartego lipca. Następnie apelacja zaczyna się w lipcu.

Brown zasługuje na to, by wiedzieć, gdzie stoi rozgrywający na otwarciu zgrupowania. Niektórzy powiedzieliby, że Brown nie był nic wart, że podjęli wszelkie ryzyko i wątpliwości, kiedy handlowali z Watsonem i dali mu w pełni gwarantowany pięcioletni kontrakt o wartości 230 milionów dolarów. Chociaż ten pomysł może mieć pewną wartość, nadal jest niesprawiedliwe wobec Browna lub ich przeciwników, że taka postawa pozostaje, gdy obóz się otwiera i zbliża się pierwszy tydzień.

Liga miała miesiące, żeby się dowiedzieć. Czas to zrobić. Bezczynność nie jest już opcją.

READ  Kierowca NASCAR Bobby East został zasztyletowany na stacji benzynowej w Kalifornii