14 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Zdemaskowany Reggie rzucił postacie Crypto, aby powrócić do WWE NXT

Zdemaskowany Reggie rzucił postacie Crypto, aby powrócić do WWE NXT

Scryptów już nie ma, a Reggie oficjalnie powrócił po ostatnim odcinku „WWE NXT”. Podczas odcinka Daba-Kato pokonał Aksjoma, ale po meczu nadal go atakował. Zdemaskowany Reggie pomógł Axiomowi, chociaż Axiom nie wydawał się mu zbytnio ufać, ponieważ odmówił podania ręki Reggiemu.

Scrypts i Axiom toczyli waśń i 2 maja w odcinku „NXT” Axiom ujawnił Scrypts, ujawniając to, co wielu podejrzewało: że był byłym mistrzem 24/7 za postacią Scrypts. Stało się to po tym, jak Axiom pokonał go w pojedynku. Reggie po raz pierwszy założył sztuczkę Scrypts w październiku 2022 roku. Miesiąc później zadebiutował na ringu w „NXT”, gdzie pokonał Guru Raaja.

Reggie zadebiutował w WWE w głównym rosterze jako asystent byłej mistrzyni kobiet SmackDown Carmelli. Później przeniósł się do historii z Daną Brooke, posuwając się nawet do „poślubienia” jej w nieistniejących już mistrzostwach 24/7.

Podczas programu NXT Go-Home dla Battleground, Lyra Valkyria również awansowała do „NXT Women’s Championship” po pokonaniu Cory Jade, podczas gdy Tiffany Stratton awansowała do mistrzostw, pokonując byłą „NXT Women’s Champion” Roxanne Perez. Finałowy mecz, który zadecyduje, kto zostanie nowym mistrzem Battleground Women’s, odbędzie się 28 maja. Tytuł jest obecnie nieobsadzony z powodu przejścia Indi Hartwell do głównego rosteru. Program zakończył się podpisaniem przez Ilję Dragunov i Dijaka kontraktu na mecz Last Man Standing na Battleground. W niedzielnym wydarzeniu mistrz NXT Carmelo Hayes będzie bronił swojego tytułu przeciwko Braun Breaker.

READ  Vanaris Tactics zmierza na Xbox Series X, Xbox One i Switch