30 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Założeniem Blanka Street Fighter 6 jest dodatkowy AF

Założeniem Blanka Street Fighter 6 jest dodatkowy AF

Uliczny wojownik 6 Po tym czuje się jak strzał w ramię dla długiej serii walk Capcom Street Fighter V’S średni odbióri wiele z tego wraca do Ile osobowości wkładasz w każdą klatkę. Jednym z najlepszych tego przykładów, jakie widzieliśmy do tej pory, są osobiste prezentacje, które mają miejsce przed każdą walką – obaj zawodnicy wchodzą na ring z dumą godną dziedzictwa serii. Muzyka buja, tłum wiwatuje, a każda postać otrzymuje oryginalne animacje, gdy idzie do swoich miejsc. Ale jeden wpis zasługuje na szczególne wyróżnienie Krzycząca to Blanca, która sprawiła, że ​​krzyczałam, krzyczałam, gotowa do zagrania w tę cholerną grę.

Na początek, Blanca jest technicznie bestią, ale można go porównać do postaci takich jak Bestia z the X Men Karykatura W tym, że utknął w przemianie, zachowując swoje człowieczeństwo po napotkaniu kilku elektrycznych węży. Dlatego ma moce elektryczne. W porządku, to historia gier walki, nie musisz wyjaśniać fałszywej flagi. Ale wciąż jest dość brutalny, kiedy walczy, co jest najbardziej ucieleśnione w jego kraju Uliczny wojownik 6 wejście.

Podczas gdy większość postaci po prostu przechodzi przez scenę, unosząc się w powietrzu Tłum, tu Blanca robi pełne obroty obok widzów. Może mieć do czynienia z bardziej stoickim charakterem, takim jak Ryu, który pewnie podchodzi do wyznaczonej mu strony, ale mój facet wykonuje pełną gimnastykę tuż obok niego. Pozdrawiam każdego ulicznego wojownika, który potrafi zachować zimną krew i nie dać się zaskoczyć podczas tego bezinteresownego pokazu atletyzmu. Nie mogę się powstrzymać przed akrobatycznym królem.

Uliczny wojownik 6 Pojawi się na PC, PlayStation 4, PlayStation 5 i Xbox Series X/S 2 czerwca, ale możesz już zagrać w część trybu fabularnego gry dzięki wersji demonstracyjnej, która została uruchomiona na wszystkich platformach w zeszłym miesiącu. Dużo grałem Street Fighter VI chociaż uwielbiałem samą walkę, wydawało mi się to trochę sterylne z przodu postaci. Ale Uliczny wojownik 6 Naprawdę robi wszystko, co w jego mocy, aby każda walka była jak wydarzenie. Dzięki temu postacie czują się jak coś więcej niż tylko figurki HD, którymi rzucasz w siebie, a oglądanie i granie jest jeszcze bardziej ekscytujące. Uważaj mnie za zafascynowanego.

READ  Microsoft przygotowuje się do zamknięcia umowy Activision pomimo pozwu FTC: źródła