1 grudnia, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

XTEK otwiera nowe centrum sprzedaży i dystrybucji w Polsce

XTEK otwiera nowe centrum sprzedaży i dystrybucji w Polsce

Dywizja Highcom Armor Grupy XTEK otworzyła nowe biuro sprzedaży i dystrybucji w Polsce. Klienci wojskowi i organy ścigania w krajach Europy Środkowej i Skandynawii.

Dyrektor naczelny grupy, Scott Basham, powiedział, że „odkryła strategię” dzięki swojej ultralekkiej kamizelce kuloodpornej i zaawansowanej technologii hełmów „dostosowanych do karabinów”. Teatr Operacji Wsparcia” Dla Ukrainy wiele jej produkcji zakończyło się w zeszłym roku.

„Nasze nowe biuro w Polsce zapewnia również lepszy dostęp do wielu krajów Europy Środkowej i Skandynawii, które szybko się zapełniają i powiększają. Pancerze i hełmy balistyczne O ich główną armię, siły bezpieczeństwa narodowego i siły rezerwowe, gdyby wojna na Ukrainie rozszerzyła się w nowym roku.

Firma dodała, że ​​jest na dobrej drodze do wygenerowania w tym roku 82 milionów dolarów przychodów.

Grupa XTEK Złożona z XTEK Ltd i HighCom, którą XTEK przejęła w 2019 roku, działa w dwóch odrębnych dywizjach: balistyce i technologii. Ta pierwsza opiera się na kamizelkach kuloodpornych, hełmach i kompozytowych strukturach pancerza i ma fabrykę w Columbus w stanie Ohio.

XTEK Ltd ma australijskie zakłady w Canberze i Adelaida.

Zdjęcie: XTEK

READ  Chris Desiadul relacjonuje: Liberty Global opuszcza Polskę