17 kwietnia, 2024

Wynik Texas vs. Kansas State: Przetrwał stulecia próby powrotu, wygraj duży 12 remisów o tytuł

#24 Teksańczycy przeżyli wściekłą próbę powrotu z 13 Kansas State i odnieśli zwycięstwo 34-27 na drodze dzięki cudownemu wymuszonemu potknięciem linii defensywnej Condry Coburn. Wildcats straciły 31-10 w pierwszej połowie, ale zdobyły 17-3 w drugiej A Odzyskał piłkę z dwoma pozostałymi 2:43 strzałami remisującymi mecz. Jednak pomocnik baseballa z Kansas State Adrian Martinez został rozebrany przez Coburna, gdy próbował wtrącić się do ruchu. Teksańczycy rzucili się na luźną piłkę, odnosząc szóste zwycięstwo w sezonie.

Zwycięstwo przerywa passę przegranych w ciągu pięciu wieków gry, która rozpoczęła się 2 października 2021 roku. Teksańczycy przegrali decyzje z Texas Tech i Oklahoma State na początku tego sezonu, ale dzięki tej wygranej wygrywa krytyczny remis nad Wildcats w Wielkiej 12 Gra o mistrzostwo. Longhornowie remisują teraz z Baylorem i Kansas State 4-2 w klasyfikacji Wielkiej Dwunastki.

Teksańczycy rozpoczęli solidny start za świetnym uciekinierem z uciekającego z powrotem Began Robinson. Longhornowie strzelili bramki w pierwszych trzech rundach gry, zdobywając tylko osiem razy. Quinn Ewers pomógł rozgrywającemu poprowadzić 352-jardowe ofensywę w tym okresie, w tym 146 w powietrzu. Jeden z największych zwrotów akcji miał miejsce w ostatniej rundzie rundy K-State, gdy Martinez rzucił swoje pierwsze przechwycenie w sezonie, by wspiąć się pod koniec meczu w Teksasie, aby objąć prowadzenie do 21.

Stan Kansas odpowiedział, wprowadzając znaczące korekty w drugiej połowie. Wildcats utrzymywał Texas State zaledwie 114 jardów i wymusił trzy rundy. Co najważniejsze, Kansas State zaczął usuwać Teksas z boiska na trzecim miejscu, utrzymując Longhorns do 3 z 8 po 5 z 7 w pierwszej połowie.

Martinez zaliczył solidny występ, pokonując 169 jardów w samej tylko drugiej połowie. Zakończył grę z 381 jardami i trzema przyłożeniami na mecz. Jednak jego przemiany się cofały. Wildcats przewyższały liczebnie Texas 468-466, ale nie zdobyły punktów w trzech głównych seriach na minusie.

READ  LIV Golf: PGA Tour oficjalnie zawiesza golfistów biorących udział w inauguracyjnym wydarzeniu

Robinson miał kolejny znakomity występ w Longhorns, przekraczając granicę 200 metrów po raz pierwszy w tym sezonie i drugi raz w swojej karierze z 209 jardami na 30 koncertach. Deuce Vaughn z K-State strzelił 73 jardy, otrzymując 86 jardów i wylądował.