28 kwietnia, 2024

Wynik końcowy meczu koszykówki mężczyzn w Arizonie vs. Południe: Trzeci rozstawiony Wildcats ma za sobą powolny start i wyprzedził Tygrysy

Kac po ćwiczeniach nie jest najgorszy, ale nie jest przyjemny. Wystarczy zapytać Arizonę, która trzy dni po jednym z największych zwycięstw poza konferencją w historii programów, w połowie pierwszej połowy traciła pięć punktów do niezapowiedzianego Południa.

Jednak kiedy pajęczyny zostały oczyszczone, Wildcats wznieśli się na wyższy poziom, pokonując Tigers 97-59 w poniedziałkowy wieczór w McCallie Center.

Keshada Johnsona Zdobył 17 punktów, w tym 15 w pierwszej połowie, co jest najwyższym wynikiem w karierze Motigosa Crevasa I KJ Lewisa Wildcats mieli 12. Trzej kolejni Wildcats zdobyli dwucyfrową liczbę punktów, co daje 19 zawodników w pierwszych trzech meczach, a Miłość Caleba Jedyny zawodnik, który nie zdobył 10 punktów. Miał dziewięć punktów, sześć zbiórek, pięć asyst i dwa przechwyty.

Pomimo fatalnego początku UA trafiało na skuteczność 53,4% i trafiało 28 z 36 z linii, pokonując South 54-24.

Arizona również oddała go 23 razy, o jeden mniej niż w pierwszych dwóch meczach, co przyczyniło się do zdobycia 19 punktów dla Tygrysów (1-2). Siedem z tych rozdań miało miejsce w ciągu pierwszych pięciu minut, co dobrze wskazywało, że UA w tym momencie wciąż marzyło o zwycięstwie 78-73. 2 książę w piątek.

Seria 19-4 dała Arizonie prowadzenie 35-23 do przerwy, po tym jak na początku przegrywała aż pięcioma punktami. Wildcats zdobyli siedem ostatnich punktów pierwszej połowy i pierwsze 10 punktów drugiej, a następnie kolejną serię 16-2.

W ciągu następnych 20 minut wyprzedzili South 60-18, przegrywając 17-12 na 11:13 przed końcem pierwszej połowy.

W pierwszej połowie drużyna Wildcats oddała piłkę 14 razy i spudłowała 10 z pierwszych 13 strzałów, ale odrobiła to, wykonując 21 rzutów wolnych, co dało 15.

Seria 9:0 w połowie pierwszej połowy wyprowadziła UA na dobre na prowadzenie, a seria obejmowała wsad Johnsona po podaniu z alejki Philippa Borovikanena Został ukoronowany A Kellana Boswella 3-wskaźnik.

READ  Zjawa: Harini Logan roi się o tytuł Spelling Bee

Zespół South nie oddał ostatnich 15 strzałów w pierwszej połowie, strzelając 19,4% w ciągu pierwszych 20 minut.

Arizona wraca do rywalizacji w piątkowy wieczór w McCallie przeciwko Belmont.