9 grudnia, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Wynik 49ers vs Chargers: aktualizacje na żywo, statystyki meczowe, skróty i analizy dla „Sunday Night Football”

Wynik 49ers vs Chargers: aktualizacje na żywo, statystyki meczowe, skróty i analizy dla „Sunday Night Football”

Pod koniec pierwszej połowy Sunday Night Football Los Angeles Chargers prowadzą w San Francisco 49ers 16-10.

Chargerowi pomogło kilka błędów San Francisco w pierwszej połowie, w tym potknięcie Brandona Aiyuka i kopnięcie bloku przez Mitcha Wichnowskiego. Każda z tych pomyłek doprowadziła do bramki w Los Angeles, która była odpowiedzialna za awans Chargerów, gdy udali się do przerwy.

Tymczasem obrona Los Angeles niespodziewanie zabutelkowała Christiana McCaffreya (8 niosących na 18 jardów) i Elijah Mitchell (5 niosących za 23 jardy), a zamiast tego została spalona przez improwizację Jimmy’ego Garoppolo (przepustka 33 jardowa do Ray-Ray McCloud). a później przemycić rozgrywającego. Justin Herbert był skuteczny w grze podań, wykonując 14 z 21 podań na 161 jardów i przyłożenia, z Austinem Eckelerem (6 podań na 37 jardów) i DeAndre Carterem (3 za 70 i wynik) zadającymi najwięcej obrażeń. Jednak Herbert został usunięty z meczu pod koniec pierwszej połowy po uderzeniu w głowę przez linebackera Niners Dre Greenlaw, który został wyrzucony z rozgrywek.

Czy ładowarki przestaną być denerwujące, czy też Dziewiątki wrócą? Niedługo się dowiemy. W międzyczasie zamknij nasz blog na żywo przez resztę wieczoru, gdy będziemy Cię aktualizować statystykami, wynikami i funkcjami.

READ  Wiadomości 49ers: 5 Fast Foods z tygodnia 49 pokonał Seattle Seahawks