22 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Jeff Saturday przywraca pasję Mattowi Ryanowi, Colts w kwiecie wieku jako tymczasowy trener

Jeff Saturday przywraca pasję Mattowi Ryanowi, Colts w kwiecie wieku jako tymczasowy trener

Tutaj muszę się oczyścić. Sobota to mój przyjaciel. Okryłem go z daleka jako gracza, a potem pracowałem z nim w ESPN. Graliśmy razem w golfa, łamaliśmy razem chleb, rozmawialiśmy o rodzinie i życiu tyle samo, co o piłce nożnej. Zawsze uważałem go za adwokata walki o równość i zasługi, ale już nie. Nie w tym przypadku.

Nie oznacza to, że nie sięgam po jego sukces, bo tak robię. Jest jednym z najlepszych ludzi, jakich znam. Ale miał szansę poprowadzić rozmowę, a nie w tym przypadku.

Trenerzy zawsze mówią o dokonywaniu osobistych poświęceń dla większego dobra. Może to oznacza mniej dotknięć lub powtórzeń. Rób to, co jest konieczne dla sukcesu zespołu. Sobota mogła wygłosić prawdziwe oświadczenie o znaczeniu równości i zasług, odrzucając ofertę Irsaya.

Zanim nazwiesz mnie naiwnym, między innymi tak się stało. 2 lata temu z Teksasu Miał duże zainteresowanie W mianowaniu byłego rozgrywającego Josha McConne na głównego trenera. Podobnie jak w sobotę nie miał doświadczenia trenerskiego po szkole średniej, ale był bardzo blisko decydentów. Zamiast skorzystać z okazji, McCown powiedział im, że powinni rozważyć innych, którzy poświęcili czas na taki strzał, nawet powołując się na trenera mniejszości, z którym pracował.

„Moja żona i ja modliliśmy się o to i chciałem, aby gracz miał szansę” – powiedział mi w sobotę. „Widziałem, jak Boones of the world przechodzi prosto z telewizji na stanowisko menedżera drużyny Yankees. Widziałem, jak koszykarze przechodzą od razu do pracy głównego trenera i zyskują szanse. Nie widziałem tego w NFL i powiedziałem moja żona: „To się po prostu nie zdarza”. To po prostu nie jest arbitralne”. Czułem się bardzo namiętnie i przekonany, że jeśli zrobię postępy i wykonam dobrą robotę, ludzie zobaczą, w jaki sposób byli gracze mogą poprowadzić grupę facetów…

READ  2022 NFL Scouting Combine Wyniki 3. dnia: Georgia kradnie show, biegacze na krawędzi pokazują głębię

„Nie udaję, że jestem najmądrzejszym trenerem w sztabie szkoleniowym; jestem blady w porównaniu i mieszam [sic] Brak słów. Ale wiem, jak kierować mężczyznami, niezależnie od tego, czy są trenerami, zawodnikami czy organizacją. I znam grupę takich jak ja facetów, z którymi mieszkałem, łamałem chleb i bawiłem się zi przeciwko. I chcę, żebyśmy mieli szansę. Chcę, żeby gracze mieli szansę. Nie miałem pojęcia, czy on (Irsay) pójdzie ze mną, ale właśnie powiedziałem mojej żonie, że czuję, jakby Pan mnie tu prowadził. Drugą stroną dla mnie osobiście jest to, że zależy mi na tej organizacji. To nie tylko praca. To jest organizacja, w której żyłem i ukształtowało się moje dorosłe życie. Moja żona i ja mamy tu dzieci. Powiedziałem im pierwszego dnia, nie chodzi tylko o zawodników, nie chodzi tylko o trenerów – chociaż kocham ich i ich rodziny i rozumiem miejsce, na którym siedzą – ale, bracie, pokój ze sprzętem, relacje z mediami sala szkoleniowa Kocham i dbam o nich. Wiem, że mogę im pomóc i pomóc tej organizacji wrócić i uzyskać bezpośrednie wskazówki [sic] Oni potrzebują. Prawdopodobnie zhakowałbym to, a różni właściciele odwróciliby się i powiedzieli: „Hej, może damy młodym szanse i może zacznie się od ludzi, którzy grali w organizacji”. „

W teorii brzmi to dobrze, ale kandydaci są różnorodni Zwykle nie mają tego typu relacji osobistych Z właścicielami NFL w sobotę z Irsay. Powiedziawszy to, nie pragnę niczego prócz sukcesu na sobotę, bo to dobry człowiek. I jest kimś, kto jest zdolny do przywództwa (tak, wiem, że jest wiele rzeczy, które powinny prowadzić do bycia odnoszącym sukcesy trenerem; ale pierwszym krokiem jest zachęcenie innych do naśladowania).

„To dało nam pasję” – powiedział. „Za każdym razem, gdy z nami rozmawia, za każdym razem, gdy jest na boisku, możesz po prostu poczuć pasję, jaką ma, oddając jego historię z tą organizacją. Nie chodzi o to, żeby wygrał kilka zwycięstw. Nie chodzi o to, żeby był na czele. chce, aby mężczyźni i kobiety z Indianapolis Colts odnieśli sukces, cała organizacja, bez względu na to, czy jest to personel kuchenny serwujący nam właściwe jedzenie, czy też ekipa zajmująca się sprzętem upewniająca się, że jesteśmy gotowi.