21 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Wybór Nintendo eShop – maj 2022

Wybór Nintendo eShop – maj 2022

Zdjęcie: Nintendo na żywo

Cóż, tak, wiemy, że trochę spóźniliśmy się z eShop Selects od maja, ale daj spokój, to nie był sezon E3! Jednak po raz kolejny wróciliśmy, aby zebrać najlepsze oferty miesiąca; To prawda, przez większość czasu było stosunkowo cicho, ale to nie znaczy, że nie było żadnych diamentów leżących na zewnątrz (może trochę oszukiwaliśmy i włączyliśmy grę lub dwie pełne gier w tym miesiącu – hej, było cicho , ok?!).

Więc zacznijmy pękać! Cóż, pierwsza runda kilku zaszczytnych wyróżnień, które nie znalazły się w naszej trójce najlepszych, ale mimo wszystko warto je sprawdzić.

W międzyczasie oczywiście koniecznie sprawdź eShop ustawiony na kwiecień póki jesteś w tym!

Wyróżnienie


3. OPUS: Echo of Starsong – Full Bloom Edition (Switch eShop)

OPUS: Echo of Starsong - Full Bloom Edition (Switch eShop)OPUS: Echo of Starsong - Full Bloom Edition (Switch eShop)

wydawca: Segono / Deweloper: Segono

Data wydania: 11 maja 2022 (Stany Zjednoczone Ameryki) / 11 maja 2022 (Wielka Brytania/UE)

Na trzecim miejscu znajduje się fantastyczny, oparty na narracji tytuł OPUS: Echo of Starsong. W naszej recenzji nazwaliśmy to „emocjonalną przygodą, która jak dotąd jest szczytem serii i jedną z najlepszych gier fabularnych na Switcha”, podkreślając niesamowitą atmosferę w ofercie i emocjonalną wagę historii.

Przeczytaj pełną recenzję tytułu autorstwa Stuarta Gibba tutaj.

2. Muzeum Pac-Mana + (Switch)

Muzeum Pac-Mana + (Switch)Muzeum Pac-Mana + (Switch)

wydawca: Bandai Namco / Deweloper: Bandai Namco

Data wydania: 27 maja 2022 (Stany Zjednoczone Ameryki) / 27 maja 2022 (Wielka Brytania/UE)

Zdobywając Silver w tym miesiącu, PAC-MAN MUSEUM+ to zachwycająca kompilacja niektórych z najbardziej kultowych wydań postaci na przestrzeni lat. Ma wiele do zaoferowania, z tabelami wyników i misjami do wykonania, a my po prostu uwielbiamy, jak potężna jest symulacja w każdej grze. Może trochę brakować dodatkowej zawartości, ale to nie umniejsza faktu, że ta kompilacja zawiera jedne z najlepszych gier wszechczasów.

READ  Tim Cook właśnie dał się mniej nabrać na zestaw słuchawkowy AR firmy Apple

Sprawdź pełną recenzję gry Toma Masseya tutaj.

Należy pamiętać, że niektóre z linków zewnętrznych na tej stronie są linkami partnerskimi, co oznacza, że ​​jeśli klikniesz na nie i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielki procent ze sprzedaży. Proszę przeczytaj Ujawnienie FTC po więcej informacji.

1. Obywatel Sleeper (Przełącz eShop)

Obywatel Sleeper (Przełącz eShop)Obywatel Sleeper (Przełącz eShop)

wydawca: towarzysz podróży / Deweloper: przeskoczyć wiek

Data wydania: 5 maja 2022 (Stany Zjednoczone Ameryki) / 5 maja 2022 (Wielka Brytania/UE)

A na pierwszym miejscu w tym miesiącu znalazł się Citizen Sleeper, z którego jednogłośnie skorzystało wielu naszych pracowników. Jego potężną narrację i pisanie można porównać do oszałamiającego Disco Elysium, a szczególnie podobał nam się piękny styl sztuki na wystawie wraz z fantastyczną ścieżką dźwiękową z syntezatorowej fali. Zdecydowanie jeden do kupienia, jeśli lubisz hardcorowe gry RPG!

Sprawdź pełną recenzję gry autorstwa Mitcha Vogla tutaj.


Jak decydujemy, że nasz sklep internetowy wybiera trzy najlepsze: Pod koniec każdego miesiąca zespół Nintendo Life głosuje na swoje ulubione tytuły z listy gier wybranych przez redakcję. Aby zakwalifikować się do tej listy, te gry muszą zostać wydane jako cyfrowe tytuły Nintendo Switch eShop tylko w tym konkretnym miesiącu i musiały zostać zrecenzowane na Nintendo Life; Wybieramy kwalifikujące się gry na podstawie wyników ich przeglądu.

Pracownicy są następnie proszeni o głosowanie na trzy mecze, które ich zdaniem są godne zajęcia na szczycie listy; Pierwsza opcja otrzymuje 3 punkty, druga opcja otrzymuje 2 punkty, a trzecia opcja otrzymuje 1 punkt. Głosy te są następnie podliczane, aby utworzyć listę trzech najlepszych, a zwycięzca zabiera do domu pierwszą nagrodę miesiąca.