22 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Reggie: przejście na Nintendo Switch będzie „dużym wyzwaniem”

Reggie: przejście na Nintendo Switch będzie „dużym wyzwaniem”

Zdjęcie: Nintendo na żywo

Były prezes Nintendo of America Reggie niedawno podzielił się swoimi przemyśleniami, jak to zrobić Nintendo może szykować się na następcę SwitchaI ten sam temat pojawił się ponownie podczas wywiadu z CNET na temat jego nowej książki Wyłącz grę.

Wspomniał wcześniej, jak ważny jest „strumień treści” dla następnej generacji Nintendo, a teraz dodaje do tego i powtarza, że ​​utrzymanie i czerpanie korzyści z sukcesu Switcha pozostanie „ogromnym wyzwaniem”.

Po prostu robi wszystko, aby stworzyć historię branży gier wideo, zauważając, jak niektóre firmy (w tym Nintendo) przeszły z jednej „niezwykle udanej platformy” na inną, która została zrealizowana tylko kilka razy.

Dokładnie to powiedział:

„[Nintendo] Niedawno, w swoich ogłoszeniach finansowych, głęboko zastanowił się nad tym, jak przejdą z Switcha na jakąkolwiek inną platformę, jaką powinna być, i jak powinna to być seria dobrze przemyślanych decyzji. Przejście od bardzo udanej platformy do kolejnej bardzo udanej platformy… Można argumentować, że w branży gier wideo zrobiono to tylko kilka razy. Oczywiste jest, że Sony, od oryginalnego PlayStation do PlayStation 2, rosło w siłę. Nintendo, od rodziny systemów Gameboy po konsolę Nintendo DS. Od tamtej pory tego nie robiono, jak patrzę na branżę. Aby Nintendo pomyślnie przejść z Switcha do tego, co nadejdzie, będzie to ogromne wyzwanie, o którym już powiedzieli, że głęboko zastanawiają się.

Reggie, jak wspomniano wcześniej, podzielił się wcześniej podobnymi przemyśleniami na ten temat, opisując przejście z jednej udanej platformy na drugą jako „niezwykle trudne i trudne do zrobienia”. Możesz przeczytać więcej szczegółów na ten temat w Nasza poprzednia historia.

Jakie są twoje przemyślenia na ten temat? Czy myślisz, że Nintendo będzie w stanie dokonać udanego przejścia z Switcha na kolejny produkt, nawet jeśli dzieli go jeszcze pięć lat? Zostaw swoje własne przemyślenia poniżej.