22 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Wybór Nintendo eShop — listopad 2022 r

Wybór Nintendo eShop — listopad 2022 r

Zdjęcie: Nintendo na żywo

to jest Z technicznego punktu widzenia Najnowsze typy sklepów internetowych na ten rok. Tak, następnym razem, gdy to zrobimy, będzie to w 2023 roku, nawet jeśli spojrzymy wstecz na grudniowe mecze.

Ale nie wybiegajmy jeszcze zbyt daleko w przyszłość! Mamy listopad, aby rzucić okiem na to – miesiąc zdominowany przez Pokémony, ale wczesna ekspozycja na Indie World oznacza, że ​​mamy kilka niespodziewanych premier w eShopie. Czy któryś z nich zrobił furorę? Sprawdźmy, jakie gry Nintendo Life wybrało najlepsze gry w eShopie Switch w zeszłym miesiącu!

grzecznościowy

Trzy małe klejnoty — dwa z przytulnego zestawu i jeden, który wydaje się odpowiedni, biorąc pod uwagę, że jesteśmy w środku sezonu Pucharu Świata. Sprawdź te potencjalnie niesamowite rzeczy, które mogłeś przegapić…

W poszukiwaniu nieba (Switch eShop)

W poszukiwaniu nieba (Switch eShop)

wydawca: Sieć XD / Deweloper: Gry Freebird

Data wydania: 18 listopada 2022 (Stany Zjednoczone Ameryki) / 18 listopada 2022 (Wielka Brytania / Unia Europejska)

Kao Gan jest naszym programistą Wiem Doprowadzisz nas do płaczu. Zrobił to z na Księżyczrobił to również z Opowieść o ptakachI zrobił to ponownie z Znajdź raj. Ta kontynuacja jej wreszcie na Switchu i nawet jeśli są jakieś problemy z tym portem, nie przytłacza to pięknej opowieści i wspaniałych postaci.

Pierwotnie wydana w 2017 roku, wciąż istnieje kilka gier, które pasują do sentymentu, przemyślania i prostoty tej „serii”. Znaleźliśmy raj W pełni zasłużone 8/10 – Teraz pozostaje nam tylko czekać, aż Fabryka Oszustów pojawi się na Switchu…

Lonistis (przełącz sklep internetowy)

Lonistis (przełącz sklep internetowy)

wydawca: pokład 13 / Deweloper: wściekły lis

Data wydania: 10 listopada 2022 (Stany Zjednoczone Ameryki) / 10 listopada 2022 (Wielka Brytania / Unia Europejska)

Wielki hołd dla platformówek 3D ery N64 i PSOne, lonista To była wielka niespodzianka w tym miesiącu. The Adventures of Hana the tanuki uzależnia w taki sam sposób, jak nasze ulubione kolekcje, z jaskrawymi kolorami i obrazami low-poly uderzającymi w nasze nostalgiczne serca. Ale ma wpływ na platformy i gry na przestrzeni wieków, od Super Mario Odyseja Dla mnie Super Mario 64.

READ  Wyciekły obraz iPhone'a 15 Pro i iPhone'a 14 Pro pokazuje pięć różnic

Najlepsza część? To nie będzie kosztować nawet 5 dolarów. Wprowadziliśmy grę a 9/10 w naszej recenzji Ile razy można uzyskać 9/10 mając mniej niż pięć?

Rogue Legacy 2 (przełącz sklep internetowy)

Rogue Legacy 2 (przełącz sklep internetowy)

wydawca: Gry z drzwiami do piwnicy / Deweloper: Gry z drzwiami do piwnicy

Data wydania: 9 listopada 2022 (Stany Zjednoczone Ameryki) / 9 listopada 2022 (Wielka Brytania / Unia Europejska)

Czekamy od miesięcy Nieuczciwe dziedzictwo 2 aby dostać się do Switcha — i warto było czekać. Biorąc pod uwagę, jak wyjątkowy jest oryginał Nieuczciwe dziedzictwo To było, nie powinniśmy się dziwić, że znalazła się na szczycie naszej ulubionej gry eShop, ale co z tego byłem Zostało to zaskakująco rzucone w cień w dniu pokazu Indie World.

Ale nie możemy narzekać – ta kontynuacja tak dokładnie Co za wspaniały dodatek do zrobienia. Opierając się na uzależniających podstawach oryginału, Rogue Legacy 2 rzuca na ciebie więcej wszystkiego. Stary system powrócił i jest lepszy niż kiedykolwiek. Pismo jest nadal nieco zabawne. Są też nowe funkcje i tryby gry, które sprawią, że będziesz do nas wracać.

Pierwsza gra była jednym z samodzielnych roguelike’ów, a ta powraca, aby udowodnić, że nadal jest jedną z najlepszych. z Recenzja 9/10 od nasszczerze się zgadzamy.


Wybrane w sklepie internetowym Nintendo Life — październik 2022 r

W jaki sposób decydujemy, że nasz sklep internetowy wybiera pierwszą trójkę: Pod koniec każdego miesiąca zespół Nintendo Life głosuje na swoje ulubione tytuły z listy gier wybranych przez zespół redakcyjny. Aby zakwalifikować się do tej listy, te gry musiały zostać wydane jako tytuł dostępny wyłącznie w wersji cyfrowej na Nintendo Switch eShop w danym miesiącu i musiały zostać sprawdzone w Nintendo Life; Wybieramy kwalifikujące się gry na podstawie wyników ich recenzji.

READ  Zdobądź prezenty last minute podczas ostatniego dnia weekendowej wyprzedaży Best Buy

Personel jest następnie proszony o głosowanie na trzy mecze, które ich zdaniem zasługują na miejsce na szczycie listy; Pierwszy wybór otrzymuje 3 punkty, drugi wybór 2 punkty, a trzeci 1 punkt. Głosy te są następnie liczone w celu utworzenia listy trzech najlepszych, a zwycięzca ogólny zabiera do domu pierwszą nagrodę za miesiąc.