7 lutego, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Wybór Nintendo eShop — listopad 2022 r

Wybór Nintendo eShop — listopad 2022 r

Zdjęcie: Nintendo na żywo

to jest Z technicznego punktu widzenia Najnowsze typy sklepów internetowych na ten rok. Tak, następnym razem, gdy to zrobimy, będzie to w 2023 roku, nawet jeśli spojrzymy wstecz na grudniowe mecze.

Ale nie wybiegajmy jeszcze zbyt daleko w przyszłość! Mamy listopad, aby rzucić okiem na to – miesiąc zdominowany przez Pokémony, ale wczesna ekspozycja na Indie World oznacza, że ​​mamy kilka niespodziewanych premier w eShopie. Czy któryś z nich zrobił furorę? Sprawdźmy, jakie gry Nintendo Life wybrało najlepsze gry w eShopie Switch w zeszłym miesiącu!

grzecznościowy

Trzy małe klejnoty — dwa z przytulnego zestawu i jeden, który wydaje się odpowiedni, biorąc pod uwagę, że jesteśmy w środku sezonu Pucharu Świata. Sprawdź te potencjalnie niesamowite rzeczy, które mogłeś przegapić…

W poszukiwaniu nieba (Switch eShop)

W poszukiwaniu nieba (Switch eShop)

wydawca: Sieć XD / Deweloper: Gry Freebird

Data wydania: 18 listopada 2022 (Stany Zjednoczone Ameryki) / 18 listopada 2022 (Wielka Brytania / Unia Europejska)

Kao Gan jest naszym programistą Wiem Doprowadzisz nas do płaczu. Zrobił to z na Księżyczrobił to również z Opowieść o ptakachI zrobił to ponownie z Znajdź raj. Ta kontynuacja jej wreszcie na Switchu i nawet jeśli są jakieś problemy z tym portem, nie przytłacza to pięknej opowieści i wspaniałych postaci.

Pierwotnie wydana w 2017 roku, wciąż istnieje kilka gier, które pasują do sentymentu, przemyślania i prostoty tej „serii”. Znaleźliśmy raj W pełni zasłużone 8/10 – Teraz pozostaje nam tylko czekać, aż Fabryka Oszustów pojawi się na Switchu…

Lonistis (przełącz sklep internetowy)

Lonistis (przełącz sklep internetowy)

wydawca: pokład 13 / Deweloper: wściekły lis

Data wydania: 10 listopada 2022 (Stany Zjednoczone Ameryki) / 10 listopada 2022 (Wielka Brytania / Unia Europejska)

Wielki hołd dla platformówek 3D ery N64 i PSOne, lonista To była wielka niespodzianka w tym miesiącu. The Adventures of Hana the tanuki uzależnia w taki sam sposób, jak nasze ulubione kolekcje, z jaskrawymi kolorami i obrazami low-poly uderzającymi w nasze nostalgiczne serca. Ale ma wpływ na platformy i gry na przestrzeni wieków, od Super Mario Odyseja Dla mnie Super Mario 64.

READ  Czy za 8500 USD ten przebudowany tytuł 04 BMW 330i może być dobrą okazją?

Najlepsza część? To nie będzie kosztować nawet 5 dolarów. Wprowadziliśmy grę a 9/10 w naszej recenzji Ile razy można uzyskać 9/10 mając mniej niż pięć?

Rogue Legacy 2 (przełącz sklep internetowy)

Rogue Legacy 2 (przełącz sklep internetowy)

wydawca: Gry z drzwiami do piwnicy / Deweloper: Gry z drzwiami do piwnicy

Data wydania: 9 listopada 2022 (Stany Zjednoczone Ameryki) / 9 listopada 2022 (Wielka Brytania / Unia Europejska)

Czekamy od miesięcy Nieuczciwe dziedzictwo 2 aby dostać się do Switcha — i warto było czekać. Biorąc pod uwagę, jak wyjątkowy jest oryginał Nieuczciwe dziedzictwo To było, nie powinniśmy się dziwić, że znalazła się na szczycie naszej ulubionej gry eShop, ale co z tego byłem Zostało to zaskakująco rzucone w cień w dniu pokazu Indie World.

Ale nie możemy narzekać – ta kontynuacja tak dokładnie Co za wspaniały dodatek do zrobienia. Opierając się na uzależniających podstawach oryginału, Rogue Legacy 2 rzuca na ciebie więcej wszystkiego. Stary system powrócił i jest lepszy niż kiedykolwiek. Pismo jest nadal nieco zabawne. Są też nowe funkcje i tryby gry, które sprawią, że będziesz do nas wracać.

Pierwsza gra była jednym z samodzielnych roguelike’ów, a ta powraca, aby udowodnić, że nadal jest jedną z najlepszych. z Recenzja 9/10 od nasszczerze się zgadzamy.


Wybrane w sklepie internetowym Nintendo Life — październik 2022 r

W jaki sposób decydujemy, że nasz sklep internetowy wybiera pierwszą trójkę: Pod koniec każdego miesiąca zespół Nintendo Life głosuje na swoje ulubione tytuły z listy gier wybranych przez zespół redakcyjny. Aby zakwalifikować się do tej listy, te gry musiały zostać wydane jako tytuł dostępny wyłącznie w wersji cyfrowej na Nintendo Switch eShop w danym miesiącu i musiały zostać sprawdzone w Nintendo Life; Wybieramy kwalifikujące się gry na podstawie wyników ich recenzji.

READ  Asystent aparatu Samsung wreszcie pojawia się na większej liczbie urządzeń Galaxy

Personel jest następnie proszony o głosowanie na trzy mecze, które ich zdaniem zasługują na miejsce na szczycie listy; Pierwszy wybór otrzymuje 3 punkty, drugi wybór 2 punkty, a trzeci 1 punkt. Głosy te są następnie liczone w celu utworzenia listy trzech najlepszych, a zwycięzca ogólny zabiera do domu pierwszą nagrodę za miesiąc.