25 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Wujek Luke odpowiada Grubemu Joe, mówiąc, że ma na sobie podstępnego tatę i pitbulla

Wujek Luke odpowiada Grubemu Joe, mówiąc, że ma na sobie podstępnego tatę i pitbulla

2 żywe legendy załogi wujek Łukasz Powołanie Gruby Joe Po tym, jak raper z Bronxu przyznał się, że pomógł Trick Daddy i Pitbullowi osiągnąć sukces.

Komentarze Fat Joe pojawiły się podczas występu w podcastie My Expert Opinion Matta Hoffy.

„Pitbull, wziąłem jego demo i podpisałem go” – powiedział szef Terror Squad. „Trick Daddy, wziąłem swoje gówno i podpisałem”.

Wujek Luke, który oczywiście jest również przedstawicielem Miami, nie zgadzał się z twierdzeniami Fat Joe. Raper 2 Live Crew zabrał się na Instagram, aby poprawić Joeya Cracka.

„Kocham Joe, ale uważam to za interesujące, ponieważ odkryłem Trick Daddy” – napisał Luke. „Zaśpiewał ze mną swoją pierwszą piosenkę, gdy tylko trafił do więzienia i został ze mną. Zaśpiewał ze mną swoją pierwszą piosenkę, gdy tylko trafił do więzienia i został ze mną.”

Luke kontynuował: „Dowiedziałem się również, że @pitbull podpisał kontrakt z platynową wytwórnią płytową Luke’a, która nagrała ze mną swoją pierwszą piosenkę. Ponieważ pochodzę z Miami, czułem, jak ważne jest podpisanie kontraktu z kubańskim raperem, więc wypatrzyłem go z jego rapowych taśm . Może coś mi tu umknęło, mam rachunki”.

Wujek Luke przypomniał także społeczności hip-hopowej, że pomógł ożywić kolejną legendę Miami, DJ Khaleda.

„Nawiasem mówiąc, nie wszyscy widzicie mnie w filmach na przyjęciach urodzinowych. Tak, @djkhaled, znalazłem to w Radio Underground Mix 96, które wprowadziło do głównego strumienia, radia.”

Oglądaj pełny występ Fat Joe na opinia eksperta mniej.

READ  Najnowsze królewskie wiadomości dzisiaj: William i Kate wymienili zdjęcia z Dnia Matki, ponieważ Harry i Meghan nie zostali potwierdzeni, aby uczestniczyć w ich koronacji