18 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Wolna agencja NFL: Philadelphia Eagles pozyskali kolejnego byłego giganta z Nowego Jorku

Wolna agencja NFL: Philadelphia Eagles pozyskali kolejnego byłego giganta z Nowego Jorku

the Orły Filadelfii Nie zakończyli dodawania do swojego składu byłych ofensywnych zawodników New York Giants. Howie Roseman and the Eagles podpisali roczny kontrakt z skrzydłowym Parrisem Campbellem Zdaniem Adama Scheftera z ESPN.

Campbell spędził jeden sezon w Giants po czterech latach spędzonych w Indianapolis z powodu kontuzji. Odgrywający na początku sezonu odegrał solidną rolę w drużynie Giants, ale w trakcie sezonu został skutecznie przesunięty na ławkę rezerwowych. Nie widział akcji ofensywnej po 12. tygodniu przeciwko New England Patriots.

Campbell trafił 20 z 27 celów z odległości zaledwie 104 jardów (5,2 jarda na złapanie) Dla Nowego Jorku. Jego podpisanie było planem awaryjnym dla Wan'Dale'a Robinsona, który wracał do zdrowia po zerwaniu więzadła krzyżowego przedniego. Brian Daboll próbował znaleźć sposób na zaangażowanie Campbella, ale ofensywa Giants była nieudolna przez większą część sezonu.

Jedenaście z 20 połowów Campbella to szybkie trasy do mieszkania lub ekranów. Jego pobyt w Nowym Jorku przebiegał spokojnie. Będzie starał się zapewnić sobie trzecią rolę skrzydłowego, za AJ Brownem i DeVontą Smithem. Jego głównymi konkurentami w tej roli będą DeVante Parker i Britain Coffey.

Campbell ma dopiero 26 lat. Ma 117 przyjęć na 162 celach (Wskaźnik połowów 72,2%) na odległość 1087 jardów i pięć przyłożeń. Jego średnia wynosząca 9,3 jarda na przyjęcie została zmniejszona przez czas spędzony w Giants.

READ  John Calipari wciąż pracuje nad sprowadzeniem Sheldona Sharpa z powrotem do Kentucky po projekcie reklamy